Schneider Electric, en büyük dijital etkinliğine imza atıyor

Schneider Electric, en büyük dijital etkinliğine imza atıyor

Schneider Electric, Innovation Summit etkinlik serisinin Türkiye ayağını,17 Kasım’da dijital ve interaktif bir ortamda gerçekleştirecek.

Türkiye'den ve dünyadan alanında öncü konuşmacıların yer alacağı etkinlikte, 3D sanal İnovasyon Merkezi Turu ve Schneider Electric uzmanları ile bire bir sohbet imkânı sunulacak.

22 Ekim 2020, İstanbul – Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümünde dünya çapında uzman olan Schneider Electric, 2018 yılında İstanbul'da gerçekleştirdiği ve 3.000'in üzerinde katılımcı ile yoğun ilgi gören Innovation Summit'i bu yıl 17 Kasım'da çevrimiçi konferans olarak düzenliyor. Şirketin 11 etkinlikle dünya çapında gerçekleştireceği buluşmaların Türkiye ayağında, dijital platform üzerinden interaktif bir paylaşım alanı oluşturulacak. Ayrıca katılımcıların ‘chat' üzerinden Schneider Electric uzmanlarıyla bire bir görüşmeleri de mümkün olacak. Böylece dijital çözümler alanında lider olan şirket, yenilikçi iş yapış modelleri ve müşterileri ile iletişim ve ilişki yöntemlerini de başarılı bir şekilde dijitalleştirdiğini gözler önüne sermeye hazırlanıyor. 

Schneider Electric yeni dijital dünyanın perdelerini aralıyor 

Bu yıl 2.000'e yakın profesyonelin yer alması beklenen etkinlikte Schneider Electric Dünya Başkanı ve CEO'su Jean-Pascal Tricoire, Schneider Electric Dünya Başkan Yardımcısı Luc Remont ve Schneider Electric Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölge Başkanı Bora Tuncer özel konuşmalar gerçekleştirecek. Ayrıca strateji konuşmaları, uzmanlık oturumları ve konuk konuşmacılar ile yeni, dijital dünyanın perdeleri aralanacak. 

Etkinliğin COVID-19 küresel salgını ile birlikte kritik önem kazanan esneklik, verimlilik ve dayanıklılık konularında kurumlara yol gösterici bir rol oynayacağını belirten Tuncer; “Bugün şirketlerin temel önceliği bir yandan maliyetleri azaltırken bir yandan da müşteri ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde yanıt verebilmektir. Böyle bir hizmeti uzun zamandır müşterilerine başarıyla sunabilen bir şirket olarak biliyoruz ki bu ancak dijitalleşme ile mümkün. Dijital teknolojiler oluşturduğu esneklik, verimlilik, sürdürülebilirlik ve uzaktan yönetim ile şirketlere rekabette güçlü bir konum sağlıyor. Her zamankinden daha çok ihtiyaç duyulan bu kabiliyetleri en doğru şekilde kurumlara kazandırmanın yollarını konuşacağımız Innovation Summit buluşması da sadece Türkiye için değil bölge için de kıymet taşıyor. Bu kapsamda güçlü konuşmacılar ve stratejik konu başlıkları ile endüstri liderlerini gelişime birlikte yön vermeye davet ediyoruz” dedi. 

Prof. Dr. Özgür Demirtaş etkinlike konuşmacı olarak yer alacak

Innovation Summit Türkiye etkinliğinin strateji konuşmaları kapsamında iş dünyasındaki gelişim alanlarına yönelik yeni nesil bakış açıları ve yenilikçi uygulamalar paylaşılacak. Akıllı üretim, servis partnerlikleri, inovatif yazılımlar, akıllı bina yönetimi, elektrik dağıtım ve akıllı şebekelerde yenilikler gibi pek çok kritik konu masaya yatırılacak. Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı ve Akbank Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Özgür Demirtaş etkinlikte konuk konuşmacı olarak yer alacak.

Uzmanlık oturumlarında ise Gıda, Su ve Atıksu, Otel, Makine ve Sağlık gibi endüstrilere özel gelişim alanları ele alınacak. Aynı zamanda şirketin açık mimari sistemi EcoStruxure başta olmak üzere fark yaratan çözümleri tanıtılacak. Innovation Summit'e özel tasarlanan 3D İnovasyon Merkezi ile ise katılımcılar, sanal platformda ürün ve çözümleri Schneider Electric uzmanlarından dinleyerek deneyimleyecek. 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Schneider Electric Türkiye İnovasyon Zirvesi tamamlandı!
  • 06.11.2021 10:12

Schneider Electric Türkiye İnovasyon Zirvesi tamamlandı!

Schneider Electric tarafından düzenlenen ve küresel iklim sorunlarının ele alınd ...

THY'nin İstanbul Havalimanı'ndaki binalarında Schneider imzası!
  • 09.10.2021 09:17

THY'nin İstanbul Havalimanı'ndaki binalarında Schneider imzası!

Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul Havalimanı'ndaki binaları, Schneider Electr ...

Schneider Electric'ten doğayı koruyacak taahhüt!
  • 17.06.2021 09:20

Schneider Electric'ten doğayı koruyacak taahhüt!

Schneider Electric, 2030’a kadar operasyonlarında net sıfır biyoçeşitlilik kaybı ...

Schneider Electric, Mikro Veri Merkezi C Serisini genişletti
  • 31.05.2021 17:25

Schneider Electric, Mikro Veri Merkezi C Serisini genişletti

Schneider Electric, 43U ile birlikte EcoStruxure Mikro Veri Merkezi C Serisinin ...

Schneider, veri merkezlerinin sürdürülebilirliğine katkı sağlıyor
  • 27.05.2021 17:07

Schneider, veri merkezlerinin sürdürülebilirliğine katkı sağlıyor

Schneider Electric, Edge çözümü ile veri merkezlerinin Endüstri 4.0'a geçişlerin ...

Schneider Electric'ten Bursa OSB'ye enerji güvenilirlik desteği!
  • 24.03.2021 16:39

Schneider Electric'ten Bursa OSB'ye enerji güvenilirlik desteği!

Schneider Electric, Bursa OSB'nin 350'den fazla şirkete daha güvenli bir enerji ...

Öne Çıkanlar