Kipa, yılbaşında miniklere özel aktiviteler sunuyor

Kipa, yılbaşında miniklere özel aktiviteler sunuyor

Kipa Aile Kulüpleri ve Kipa AVM’lerinin düzenlediği etkinlik ve partiler, çocuklara eğlenceli bir yılbaşı vaat ediyor

Önde gelen perakende şirketi Kipa, yılbaşı süresince devam edecek bir dizi etkinlik ve kampanyayla, başta çocuklar olmak üzere tüm ailelere eğlence dolu bir yılbaşı yaşatacak. Alışveriş merkezlerini, ziyaretçilerin aileleriyle birlikte keyif alacağı yaşam alanları haline getirmeyi amaçlayan Kipa, AVM'lerdeki yılbaşı eğlenceleri kapsamında çocukların yüzünü güldürecek aktiviteler yapıyor. 28 ve 29 Aralık'ta Kipa Balçova ve Çiğli AVM'lerinde; çocuklara Maskot Noel Baba ile dev tahtta fotoğraf çekimi imkanı sağlanıyor. Maske, ponponlardan yılbaşı ağacı ve yılbaşı süsü yapım atölyesinin düzenlendiği alışveriş merkezlerinde, ayrıca kostümlü yılbaşı partisi veriliyor. Türkiye'de bir ilk olan, kadınlara ve çocuklara yönelik eğitim ve sosyal etkinliklere ev sahipliği yapan “Kipa Aile Kulüpleri”nde de, çocuklar için yılbaşı partileri düzenleniyor. “Bornova Aile Kulübü” 29 Aralık Pazar günü saat 16.00'da yılbaşına özel bir çocuk partisi yapıyor. Kipa, engelli çocukları da unutmayarak, “Kuşadası Aile Kulübü”nde 29 Aralık Pazar günü, engelli çocuklarla birlikte sürprizlerle süslenecek bir yılbaşı partisi gerçekleştiriyor.

“Kipa Çiğli Aile Kulübü” 28 Aralık Cumartesi saat 19.00'da üyeleri için bir tiyatro gösterisi sunuyor. Yılbaşı özel gösterimi, Çıkış Doğaçlama Doğaçlama Tiyatro Topluluğu tarafından sergileniyor. “Konya Aile Kulübü”; 26 Aralık'ta “Hoşgeldin 2014 Partisi” düzenliyor. Partide kulüp üyeleri ve çocukları hep birlikte yılbaşı pastası kesiyor. “Edremit Aile Kulübü” ilk olarak 26 Aralık Cuma, saat 11.00'de Gökkuşağı Gündüz Bakımevi ile yılbaşı kutlaması düzenliyor. 29 Aralık'ta 16.00 ile 18.00 saatleri arasında ise 4-8 yaş arası çocuklar ile birlikte yılbaşı konulu resim çalışması organize ediliyor. Yapılan resimlerin, velilerin eşliğinde yılbaşı ağacına asılması planlanıyor.

Çocuk kıyafetlerinde yılbaşı fırsatı

Yılbaşında çocuklar için en güzel, kaliteli ve hesaplı hediye seçenekleri de Kipa mağazalarında ailelerin beğenisine sunuluyor. Rengarenk ve birbirinden şirin tulumlar, gömlekler, montlar, bereler, eldivenler ve ayakkabılar; kısacası miniklerin ihtiyaç duyacağı her şey, anne-babaları bekliyor. Kipa, yılbaşında çocukları keyiflendirecek oyuncaklarda da yılbaşına özel indirim kampanyası uyguluyor ve miniklerin güvenle oynayabilecekleri oyuncaklar Kipa mağazalarında yüzde 50 indirimle sunuluyor. Kipa Aile Kulüpleri ve Kipa AVM'lerinin düzenlediği etkinlik ve partiler, çocuklara eğlenceli bir yılbaşı vaat ediyor. 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

İstanbul'daki AVM'lerde "muhteşem cuma" izdihamı!
  • 26.11.2022 13:09

İstanbul'daki AVM'lerde "muhteşem cuma" izdihamı!

İstanbul'da bir çok alışveriş mağazasında "Muhteşem Cuma" indirimleri nedeniyle ...

AVM'lerdeki ziyaretçi trafiği salgın öncesine döndü!
  • 02.07.2022 13:28

AVM'lerdeki ziyaretçi trafiği salgın öncesine döndü!

AYD Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Altaş, "İnsanların yeniden sosyalle ...

AVM’lerin yarısından fazlası renovasyona ihtiyaç duyuyor!
  • 23.06.2022 09:59

AVM’lerin yarısından fazlası renovasyona ihtiyaç duyuyor!

AVM’lerde yenileme akımı var. Açık alan oranı, kültür sanat alanları, teknolojik ...

AVM'lerde ziyaretçi sayısı pandemi öncesine yaklaştı!
  • 20.05.2022 10:59

AVM'lerde ziyaretçi sayısı pandemi öncesine yaklaştı!

Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu Başkanı Alp Önder Özp ...

İsra Holding'den 'V' serisi
  • 24.03.2022 14:37

İsra Holding'den 'V' serisi

İsra Holding, 2022 Vizyonunu ve Yeni Projelerini düzenlediği basın toplantısıyla ...

AVM yatırımcılarından hukuk toplantısı!
  • 05.03.2022 17:38

AVM yatırımcılarından hukuk toplantısı!

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD), Digital Network Alkaş ve Öz ...