Kemal Arif Tavros’ta yeni görevine başladı

Kemal Arif Tavros’ta yeni görevine başladı

Tavros’un İş geliştirme ve Yatırımlardan Sorumlu Başkan Yardımcılığı’na tecrübeli bir isim olan Kemal Arif atandı

1986 yılında Kazakistan'dadoğan Kemal Arif, 2003 yılında British International School İstanbul'da lise eğitimini tamamladıktan  sonra Koç Üniversitesi İşletme Bölümü'ne girdi. 2005 yılında öğrenci değişim programı ile Fransa'da Bordeaux Ecole De Management'de eğitim görme hakkı kazanan Arif, 2006 yılında London School of Economics and Political Science lisans programına devam edip, 2007 yılında Londra'dan mezun oldu. 

2010 yılında yüksek lisans eğitimi gördüğü Webster University St. Louis Missouri'de Liderlik ve Yönetim Fakültesi'nden mezun olan Arif, eğitimini ‘Master Yüksek Lisans' şeref derecesiyle tamamladı. 

Kariyerine 2008 yılında Londra'da Merill Lynch Investment Banking'de çalışarak başlayan Kemal Arif, sırasıyla Hyde Park Hedge Fund ve Morgan Capital Partners'te 2 yıl boyunca görev aldı. 

2010 yılında aynı zamanda kuruculardan da olduğu Doyen Group of Companies'da 3 yıl boyunca doğal kaynak yatırım ve ticareti, gayrimenkul geliştirme ve spor yatırım gibi çeşitli sektörlerde çalıştı. 

2014 yılında Tavros Yatırım Holding ekibine katılan Kemal Arif, İş Geliştirme ve Yatırımlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı oldu.

İngilizce, Rusça ve Fransızca bilen Kemal Arif, evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Kemal Arif Tavros’ta yeni görevine başladı
  • 01.05.2014 08:41

Kemal Arif Tavros’ta yeni görevine başladı

Tavros’un İş geliştirme ve Yatırımlardan Sorumlu Başkan Yardımcılığı’na tecrübel ...