maritbet girişmaritbet
Fuzul Sosyal Platform'un yeni kimliği "Fuzul Benim" oldu!

Fuzul Sosyal Platform'un yeni kimliği "Fuzul Benim" oldu!

Fuzul Tasarruf Finansman AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, "Fuzul Benim, yaptığı işleri yeni dönemde büyüterek etki ve katkı alanını daha da artıracak, Fuzul'ün kalbi olacak" dedi.

Fuzul, iç iletişim ve işveren markası faaliyetlerini düzenlemek amacıyla 2019 yılında holding bünyesinde kurduğu Fuzul Sosyal Platform'u 'Fuzul Benim' olarak yeniledi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Fuzul, iş yaşamında insan kaynağını geliştirme hedefiyle hayata geçirdiği iç iletişim projesi Fuzul Sosyal Platform'u DÜET Employer Branding Ajansı iş birliğinde yeniledi. 'Fuzul kimin?' söylemi ile başlayan tanıtım süreci Fuzul Sosyal Platform'un yeni kimliği Fuzul Benim, 25 Ocak'ta Cemile Sultan Korusu'nda tanıtıldı.

Fuzul yöneticilerinin yanı sıra Fuzul Holding üst düzey yöneticilerinin katıldığı etkinliğin finali, Fuzul'ün tüm çalışanlara ait olduğunun vurgulandığı filmle yapıldı.

'Fuzul'ü sahiplenen, mutlu çalışanların mottosu Fuzul Benim olacak'

Açıklamada görüşlerine yer verilen Fuzul Tasarruf Finansman AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, şu değerlendirmede bulundu:

'Kurum kültürümüz ve sosyal faaliyetleri ortak paydada buluşturduğumuz, çalışanlarımızın eğitim, sağlık, çevre gibi konularda farklılaşan gereksinimlerine çözümler üretmek amacıyla kurduğumuz Fuzul Sosyal Platform, Fuzul'ün büyümesi ile bir değişim sürecine girdi. İç iletişim birimimizin katkıları ve emekleriyle Fuzul Sosyal Platform olarak başlayan, işveren markası olma hedefimiz için attığımız ilk adımlarımızdan biri olan platform bugün Fuzul Benim ile değişim sürecinin ilk evresini tamamladı ve iç iletişimimizin yeni yüzü oldu. Fuzul Benim, yaptığı işleri yeni dönemde büyüterek etki ve katkı alanını daha da artıracak, Fuzul'ün kalbi olacak. Tüm etkinlikleri ve projeleriyle çalışmalarımızı, büyüyen ailemizi beslemeye, yaşatmaya devam edecek. Fuzul Benim, Fuzul'ün kalbi olduğu gibi işveren markası tarafında da yeni adımız, tanımımız olacak aynı anda Fuzul'ün işveren markası hedeflerini de hızlandıracak. Fuzul Benim ile tüm Fuzul çalışanları Fuzul Benim diyecek, tüm çalışanlarımızı etrafında toplayarak başarılı işlerde birlikteliğimizi güçlendirecek, yeni başarılı adımların öncüsü olacak. Fuzul'ü sahiplenen, mutlu çalışanların mottosu Fuzul Benim olacak. Biz de Fuzul Benim kapsamında hayata geçireceğimiz proje, anket ve uygulamalarla çalışanlarımızın bağlılığını, motivasyonlarını artıracak, sorunlarına, öneri ve isteklerine çözüm olacağız.'

Türkiye'nin dört bir yanından Fuzul çalışanlarının katıldığı Fuzul Benim kurum kimliği çalışmasında 8 odak grubu yer aldı. Odak grupları 5, 2 yıl ve 6 ayını dolduran çalışanlar arasından seçildi.

Taleplerin yüzde 26'sının 2022'de tamamlandığı çalışmanın analizlerinde en doğru sonuçlara ulaşmak adına psikoanalitik yöntemler kullanılırken, objektiflik adına yöneticiler ayrı grup olarak ele alındı ve herkesin bilgileri gizli tutuldu.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Fuzul, 2023'te müşteri deneyimi mükemmeliyetine yoğunlaşacak
  • 30.01.2023 14:37

Fuzul, 2023'te müşteri deneyimi mükemmeliyetine yoğunlaşacak

Fuzul, gayrimenkul ve otomotiv gibi kritik sektörlere katkısını sürdürürken, 202 ...

Fuzul Sosyal Platform'un yeni kimliği "Fuzul Benim" oldu!
  • 26.01.2023 15:42

Fuzul Sosyal Platform'un yeni kimliği "Fuzul Benim" oldu!

Fuzul Tasarruf Finansman AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, "Fuzul Benim, yap ...

Tasarruf Finansman Şirketleri FKB bünyesine katıldı
  • 03.08.2022 11:11

Tasarruf Finansman Şirketleri FKB bünyesine katıldı

Finansal Kurumlar Birliği, gerçekleştirdiği Olağanüstü Genel Kurul ile Yönetim K ...

Fuzul Holding, 2022'de konuttan dijitale yatırımlarına hız katacak
  • 28.12.2021 12:27

Fuzul Holding, 2022'de konuttan dijitale yatırımlarına hız katacak

FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, 2022'de salgın ve enflasyona rağmen y ...

''Artış olmadan eşit taksitlerle ev sahibi yapıyoruz''
  • 12.07.2021 14:00

''Artış olmadan eşit taksitlerle ev sahibi yapıyoruz''

FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, BDDK'nın aldığı kararı değerlendirdi, ...