maritbet girişmaritbet
BauMax, Türkiye’deki 7. mağazasını Eskişehir'de açtı!

BauMax, Türkiye’deki 7. mağazasını Eskişehir'de açtı!

9 ülkede, toplam 159 marketi ve 11 bine yakın çalışanıyla faaliyet gösteren Avusturyalı dev yapı marketi bauMax şimdi de Eskişehir'de! Türkiye’deki 7. BauMax olan Eskişehir mağazası 20 milyon Euro yatırımla 30 Nisan'da açıldı

9 farklı ülkede 159 marketi ve 11 bin çalışanıyla faaliyet gösteren Avusturyalı yapı marketi devi BauMax, Türkiye'deki 7. mağazasını Eskişehir'de açtı. 20 milyon Euro yatırım yapılan bauMax Eskişehir mağazası, 11.000 m²'lik satış alanına sahip bulunuyor. 

Türkiye'ye şimdiye kadar 150 Milyon Euro'ya yakın yatırım yapan BauMax, 2018 yılına kadar faaliyet gösterdiği en büyük ülke olan Türkiye'de, 30 market açarak uzun vadeli yatırım yapmayı planlıyor. Girdiği her ülkede lokal tedarikçileri mutlaka destekleyen BauMax, Türkiye'de bulunan marketlerindeki ürünlerin yüzde 75'ini yerel tedarikçilerden sağlıyor. BauMax şu an Türkiye'de yaklaşık 900 kişiye de istihdam sağlıyor.

Kurdale kesiminin ardından hizmete açılan BauMax Eskişehir mağazası, Eskişehirli'lerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Ferah ve alışveriş için konforlu bir ortam sunan mağaza, Eskişehirli'lerden de tam not aldı.


Eksi yüzde 15 fiyat garantisi
 
BauMax, “hep ucuz en ucuz“ sloganıyla müşterilere en iyi fiyatı, en iyi hizmetle birlikte sunuyor. Eğer olur da müşteriler, herhangi bir yerde bauMax'daki bir ürünü daha ucuz fiyata bulursa, bauMax ürünü fiyatından yüzde 15 daha ucuza veriyor. Ayrıca bauMax müşterilerini her türlü hizmet konusunda da destekliyor ve 2 yıl malzeme ve işçilik garantisi sunuyor. 3 boyutlu banyo planlama hizmeti, laminat/parke/fayans stüdyoları gibi özel alanları ile markayı farklı konumlandırıyor.

Sunulan extra hizmetlerin dışında ise yapı malzemeleri konusunda iddialı. bauMax'ta  demir, çimento, hazır beton gibi her yerde bulunmayan ürünleri bulmak mümkün.

BauMax hem mimar, müteahhit gibi müşterilere normalde yapı marketlerde bulunmayan gerekli her türlü yapı malzemelerini sunarken, bir yandan da perakende müşterisine eviyle ilgili her türlü detaylı ürünü ve hayatını kolaylaştıracak hizmeti sunuyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

bauMax sevgililere en antiklişe hediyeleri sunuyor
  • 28.01.2014 11:02

bauMax sevgililere en antiklişe hediyeleri sunuyor

bauMax Max Abi’nin önerileri ile sevgilinize en güzel hediyeyi alabilirsiniz ...

Baumax propart ile yaşam alanınıza modern ve şıklık kazandırın
  • 27.11.2013 10:20

Baumax propart ile yaşam alanınıza modern ve şıklık kazandırın

“Hep ucuz en ucuz” sloganıyla hizmet veren bauMax’ın birbirinden yeni ve farklı ...

BauMax engelleri kaldırıyor
  • 19.11.2013 10:38

BauMax engelleri kaldırıyor

9 ülkede, toplam 160 marketi, 11 bin çalışanı ile faaliyet gösteren Avusturyalı ...

Baumax, yılbaşı ruhunu evinize taşıyor
  • 11.11.2013 14:55

Baumax, yılbaşı ruhunu evinize taşıyor

Yeni bir yılı daha karşılamaya hazırlanırken bauMax, hem evinizi süslemeniz hem ...

BauMax ürünleriyle sıcak bir kış
  • 28.10.2013 14:06

BauMax ürünleriyle sıcak bir kış

BauMax'ın birbirinden farklı ürünleriyle evinizi sıcacık bir kışa hazırlanın ...