maritbet girişmaritbet
Knauf Heradesign® ile yaşam alanlarında akustik ve estetik bir arada!

Knauf Heradesign® ile yaşam alanlarında akustik ve estetik bir arada!

Yapı profesyonellerinin işlerini kolaylaştıran Knauf, Heradesign® çözüm sistemleri ile gürültüyü kontrol altına alarak yaşam alanlarında konfor sunuyor.

Yapı malzemeleri sektöründe dünya devi Knauf, ekolojik dengeye duyarlı yüksek kaliteli hammaddeler ve yenilikçi üretim teknolojilerini kullanarak hazırladığı Heradesign® sistemleri ile ofislerden eğitim kurumlarına, kültür merkezlerinden havaalanlarına kadar insan yoğunluğunun olduğu tüm noktalarda akustik performansı estetikle birleştiriyor.

Sunduğu yüksek performanslı çözümler ve ihtiyaçlara yönelik geliştirdiği sistemlerle 1932 yılından bu yana yapı profesyonellerinin işlerini kolaylaştıran Knauf, Heradesign® çözüm sistemleri ile gürültüyü kontrol altına alarak yaşam alanlarında konfor sunuyor. Eğitim, spor, ofis, eğlence ve dinlenme tesislerinde uygulanarak tüm rahatsız edici arka plan gürültülerini azaltan Heradesign® ahşap, su ve magnezit bileşenlerinden oluşan yapısıyla da ekolojik dengeye duyarlı, doğayı koruyan bir çözüm sunuyor.

Estetik ve fonksiyonel

Gürültü kirliliğinin giderek arttığı günümüzde insanlar rahat, konforlu ve pozitif bir şekilde çalışmak için gürültüden uzak noktaları tercih ederken, insanlara akustik konforu yüksek mekanlar sunmak isteyen yapı profesyonellerinin çözümüne Knauf’un Heradesign® sistemleri yetişiyor. Hem tavan hem de duvar yüzeylerine uygulanabilen ürün, sahip olduğu yüksek işlevsellik ve zamanın ötesinde çekiciliği ile sonsuz sayıda tasarıma imkan sunuyor. A sınıfı ses yutum değeri ile öne çıkan Heradesign® ürünleri; üstün ses yutumu sayesinde uygulandığı mekanlarda konsantrasyon ve verimliliği de artırıyor.

Dayanıklı ve sürdürülebilir bir çözüm

Ağaç yününe dayalı yapısıyla ofislerde, eğitim, spor, eğlence ve insan yoğunluğunun fazla olduğu çeşitli tesislerde tüm arka plan seslerini azaltarak çözüm sunan Heradesign® ürünleri estetik ve dayanıklılığı bir arda sunuyor.  Geri dönüştürülebilen ürünler çağdaş yaşam alanları oluşumuna ekolojik açıdan zararsız bir katkı sunarken, piyasadaki tavan sistemleri ve profillerin de neredeyse tamamına uyum sağlıyor.

Isı İzolasyonunu akustikle birleştiriyor

Sahip olduğu yüksek kaliteli yapısı ve ‘sıcak’ karakteri ile mekanlara pozitiflik katan Heradesign® ürünleri, mevcut duvarlara giydirme olarak kullanılabilmesinin yanı sıra profillere vidalanarak asma tavan ve modüler T taşıyıcılı sistem asma tavan olarak veya Baffle sistemi olarak da kullanılabiliyor. Akustiğin yanı sıra buhardan ve nemden etkilenmeyen ürün, değişik renk, ebat, yüzey ve kenar seçenekleriyle temin edilebilme imkanı sunuyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Knauf Heradesign® ile yaşam alanlarında akustik ve estetik bir arada!
  • 15.11.2022 17:09

Knauf Heradesign® ile yaşam alanlarında akustik ve estetik bir arada!

Yapı profesyonellerinin işlerini kolaylaştıran Knauf, Heradesign® çözüm sistemle ...