maritbet girişmaritbet
GYODER Çözüm Platformu’nda değer kavramı konuşulacak!

GYODER Çözüm Platformu’nda değer kavramı konuşulacak!

Türkiye gayrimenkul sektörünün çatı örgütü GYODER, mevcut sorunlara çözüm bulmak amacıyla hayata geçirdiği GYODER Çözüm Platformu sektörün gündemindeki konuları değerlendirmeye devam ediyor.  

Alkaş iş birliği ile gayrimenkul sektörü ve iş dünyasından deneyimli isimlerin konuşmacı olarak katılacağı Çözüm Platformu toplantısında, "Değer"ini Kim Bilir? başlığı altında; değer ve değerlemeye ilişkin ihtiyaçlar, süreçler ve uygulamalar tüm yönleriyle konuşulacak.

Açılışını GYODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Neşecan Çekici’nin, moderatörlüğünü ise; İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi ve GYODER İcra Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ali Hepşen ve İş GYO Hukuk Müşaviri Av. Pınar Ersin'in yapacağı GYODER Çözüm Platformu toplantısında; sektördeki değerleme ihtiyacı, veri analizi, fizibilite sürecindeki farklılıklar, değerin raporlanması, değerleme formatı standartları, sigorta uygulamaları, veri tabanı oluşturma gibi pek çok önemli konu  gayrimenkul ve iş dünyasından deneyimli isimler tarafından ele alınacak. GYODER’in yedinci kez düzenleyeceği Çözüm Platformu toplantısı, 23 Eylül, Perşembe günü 14.00-16.30 saatleri arasında Digital Network Alkaş platformunda online olarak yapılacak. 

Toplantının açılış konuşmasının  ardından, "Değerleme 360" başlığında İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. Sorumlu Değerleme Uzmanı Dr. Ahmet Büyükduman değerlemeye ilişkin görüşlerini paylaşacak. Lal Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Öz, Endeksa Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Görkem Öğüt ve Akfen GYO Genel Müdürü SertacKaraağaoğlu'nun bir araya geleceği "Değer mi, Eder mi" başlığındaki panelde ise sektörün değerleme ve değer konusundaki birçok konusu gündeme taşınacak.

Inhouse Global Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Ergüven, Türkiye IMSAD Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ferdi Erdoğan ve Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Kadastro Dairesi Başkanı, Taşınmaz Değerleme Müdürlüğü başkan Vekili Mustafa Aslan’ın katılımı ile gerçekleşecek olan ‘Fikir Hattı’ bölümünde ise katılımcılar sırayla bağlanarak Çözüm Platformu’na katılarak, değer konusunda görüşlerini anlatacak.

Katılımın ücretsiz olduğu ve online platformda interaktif olarak gerçekleşecek olan etkinliği https://www.alkas-platform.com/lcv/gyoder-cozum-platformu-degerini-kim-bilir-html linkinden kayıt yapılabilir. 

Değer ve değerleme konusunda sektöre ışık tutacak olan bu önemli etkinlikte CBRE ve Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş ana sponsor olarak yer alırken; Endeksa değerleme teknolojileri sponsorluğunu,  Apsiyon PropTech sponsorluğunu, Lal Degerleme Co-sponsorluğunu, Garanti BBVA Mortgage çözüm ortağı sponsorluğunu, Inhouse Global ise Fikir Hattı sponsorluğunu üstleniyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

GYODER 2023 yılı vizyon ve hedeflerini açıkladı
  • 19.01.2023 14:23

GYODER 2023 yılı vizyon ve hedeflerini açıkladı

Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER, 2023 vizyonunu 19 Ocak Perşembe günü g ...

Kasım ayında konut fiyatları geçen yıla göre %99.43 arttı
  • 15.12.2022 11:47

Kasım ayında konut fiyatları geçen yıla göre %99.43 arttı

“REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi” Kasım 2022 sonuçlarına göre; 2022 Kasım ...

Markalı konutlarda stoklar yüzde 3.63 oranında eridi
  • 17.11.2022 14:51

Markalı konutlarda stoklar yüzde 3.63 oranında eridi

‘REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi’ Ekim 2022 sonuçlarına göre; markalı kon ...

Akiş GYO’ya GYODER’den 2 ödül!
  • 29.10.2022 15:59

Akiş GYO’ya GYODER’den 2 ödül!

Akiş GYO, gayrimenkul sektörüne, topluma ve sürdürülebilirliğe sağladığı katkıla ...

"1 milyon konutu yapabilecek alt yapıya, bilgi ve donanıma sahibiz"
  • 26.10.2022 13:14

"1 milyon konutu yapabilecek alt yapıya, bilgi ve donanıma sahibiz"

ARTAŞ İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, GYODER’in düzenlediği 17 ...

GYODER, kiralık ev ihtiyacını Erişilebilir Konut Modeli ile çözecek!
  • 25.10.2022 14:42

GYODER, kiralık ev ihtiyacını Erişilebilir Konut Modeli ile çözecek!

GYODER tarafından, sektörün önde gelen şirketlerinin desteğiyle, her yıl farklı ...