maritbet girişmaritbet
“Tasarruf Finansman Modeli sektöre hareket getirecek”

“Tasarruf Finansman Modeli sektöre hareket getirecek”

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Çiftçi, sektöre hareket getirecek çözümün, Tasarruf Finansman Modeli olduğunu söyledi.

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi; konut finansman maliyetlerinin çok yüksek olduğunu, yıllık ortalama 1 milyon seviyelerine gerileyen konut satışlarının, Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans Modeli ile 2 milyonun üzerine çıkarılabileceğini söyledi.

Çiftçi, geliştirdikleri iş modeli ve hizmet anlayışı ile sektör sürekli büyüyen bir hacim kazandıklarını belirterek, “Birevim ile sektör; müşteri odaklı yaklaşımlar, yenilikçi çözümler, nitelikli insan kaynakları alanlarında kurumsal bir zemine ve algıya oturdu. Markamız; daha 3. yılında, bu yenilikçi yaklaşımları ve çözümleriyle,özellikle müşteri memnuniyetinde sektörünün öncüsü ve lideri oldu. 4. yılına girerken kazandığı bu haklı unvan ve gururla, sektörünün önünde koşan ve sektörünü dönüştüren hatta regüle eden bir konuma sahip oldu” diye konuştu.

Her ay binin üzerinde teslimatı ve her ay elde ettiği 5 bine yaklaşan yeni müşteriyle, 2019'un ilk yarısını yüzde 53 büyüme oranıyla kapattıklarından bahseden Çiftçi, “Yine yılın ilk yarısında çalışan sayısını yüzde 40'ı aşan bir büyüme ile 1000'in üzerinde istihdam sağlayan bir yapıya ulaştık” dedi.

Sektör, 8 kat büyüdü

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi,Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans sektörünün, Birevim'in yenilikçi faaliyetleriyle 8 kat büyüdüğünü vurguladı. Çiftçi'nin açıklamalarına göre Birevim'den önce bu sektörde aylık ortalama 2 bin 500 yeni müşteriyle sözleşme imzalanırken bu yılın sonu itibariyle aylık ortalama 18 bin civarında yeni sözleşme imzalanacak. Bu konuda 8 kattan fazla büyüme görüldü. Çiftçi, Birevim'den önce bu sektörde aylık ortalama bin adet teslimat gerçekleştirilirken bu yılın sonu itibariyle aylık ortalama 5 bine yakın teslimatın gerçekleştirileceğini söyledi.

  • Etiketler:

Yorum Yaz