Lejant Proje, Ankara'da 2, İstanbul'da 1 yeni projeye imza atıyor

Lejant Proje, Ankara'da 2, İstanbul'da 1 yeni projeye imza atıyor

Lejant Proje, Ankara'da Aden Ballıkpınarı ve Cubes Ankara projelerini hayata geçirirken, İstanbul'da Mikroloft projesini inşa edecek.

Lejant Proje 3 yeni gayrimenkul projesi için çalışmalara başladı. Ankara Gölbaşı'nda yatay mimaride bir proje inşa edecek şirket, Çukurambar'da da konut, ofis ve oteli olan karma proje hayata geçirecek. Şirket İstanbul'da ise çalışanlara özel küçük metrekarede ferah yaşam alanları sunan bir proje tasarlıyor. 

İnşaat sektöründeki mimari çözümlerden proje geliştirmeye, finansman yönetiminden işletmeye kadar her alanda hizmet sunan Lejant Proje, 3 farklı inşaat projesine daha imza atıyor. Cubes Ankara, Aden Ballıkpınarı ve Mikroloft projelerini hayata geçireceklerini belirten şirket yetkilisi, "Aden Ballıkpınarı ile takipçilerine yatay mimarinin en özel örneklerinden birini sunan Lejant, Cubes ile hayatı doya doya yaşamak isteyenlerin tercihi oluyor. Lejant Proje imzasıyla İstanbul'da hayata geçecek olan Mikroloft ise solo yaşamın getirdikleri çerçevesinde şekilleniyor" dedi.

YATAY YAŞAM 

aden ballıkpınarı
Aden Ballıkpınarı

Lejant Proje'nin, inovatif yaklaşımıyla sektörde fark yaratmayı hedeflediğini belirten yetkili, "Dalgıç GY ve Lejant ortaklığıyla, Ankara'nın Gölbaşı Ballıkpınarı Köyü'nde hayata geçen Aden Ballıkpınarı, yatay yaşam konseptini müstakil yaşam ayrıcalığına dönüştürüyor. Aden Ballıkpınarı'nın birinci etabında yaşam başlarken, ikinci etabı 2017'nin yaz ayında sahiplerine teslim edilecek. Aden Ballıkpınarı 'nda 2+1 'den 5+1'e kadar geniş seçeneklerle sunulan villalar farklı mimarisi ile dikkat çekiyor. Sosyal donatılan ve yeşil alanları ile doğanın içinde yaşama fırsatı sunan Aden Ballıkpınarı; Mogan Gölü ve Eymir Gölü ile Beynam ormanları tarafından çevreleniyor. Kent merkezine 20 dakikalık mesafede yer alan Aden Ballıkpınarı'nda trafik sorunu yaşanmıyor. Ballıkpınarı Köyü'nde hayata geçen Aden, 7/24 profesyonel güvenlik hizmeti ile huzurlu bir yaşamın kapılanın açıyor" diye konuştu.

ÇUKURAMBAR'A KARMA PROJE

cubes ankara
Cubes Ankara

Nuhoğlu İnşaat, Dalgıç GY ve Lejant'ın ortaklığında yapımına başlanan Cubes projesinin ise nisan ayında lansmanı yapılacak. Projede konutun yanı sıra ofis, otel, tiyatro ve gösteri merkezi, sanat galerisi ile ticari alanların da bulunacağını belirten yetkili, "Cubes, ihtiyaca göre 70 metrekareden, bin 500 metrekareye kadar şekillenen mimari çözümleri ile dikkat çekiyor. Çukurambar'da yükselen proje; hem iş yaşamına rahatlık hem de şehir yaşamına akılcı çözümler sunuyor. Yeni nesil yaşam alanlarına sahip olan projede; ticari alanların ve restoranların bulunduğu sokaktan çocuk oyun alanlarına, 22'inci katta konumlandırılmış 3 katlı spor salonundan, 2 bin kişilik gösteri salonuna dönüşebilen tiyatroya, kat bahçelerine yapılmış 220 metrekarelik koşu parkurundan sanat galerisine kadar birçok alan bir arada sunuluyor" diye konuştu.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Vakıf GYO, Cubes Ankara projesini satışa sundu
  • 16.10.2021 16:24

Vakıf GYO, Cubes Ankara projesini satışa sundu

Vakıf GYO’nun 1,35 milyar liralık yatırımla Ankara Çukurambar’da hayata geçirdiğ ...

Cubes Ankara projesinin tanıtım filmi yayında!
  • 29.04.2017 16:03

Cubes Ankara projesinin tanıtım filmi yayında!

Ankara Çukurambar'da Nuhoğlu, Dalgıçlar Gayrimenkul ve Lejant Proje ortaklığında ...

Cubes Ankara projesinin lansmanı yayında!
  • 28.04.2017 17:41

Cubes Ankara projesinin lansmanı yayında!

Nuhoğlu, Dalgıç GY ve Lejant Proje ortaklığında 450 milyon lira yatırımla inşa e ...

Ali Nuhoğlu, Cubes Ankara projesini anlatıyor!
  • 28.04.2017 17:05

Ali Nuhoğlu, Cubes Ankara projesini anlatıyor!

NDL Yapı ortaklığında Ankara Çukurambar'da inşa edilmekte olan Cubes Ankara proj ...

Cubes Ankara’nın otel bölümü için imzalar atıldı
  • 16.01.2018 13:05

Cubes Ankara’nın otel bölümü için imzalar atıldı

Cubes Ankara projesinin otel bölümü için Marriott International’ın Residence Inn ...