Bir ayda ev sahibi olun!

Bir ayda ev sahibi olun!

Artık, hayalinizdeki eve çok kısa bir süre içinde kavuşabilirsiniz. Siz evinizin modelini seçin, Steelife bir ay gibi bir zamanda kursun

Müşterilerin kullanım amaçlarına, kültürel taleplerine, inşaat alanındaki arazi ile doğa koşullarına uygun lüks kalıcı konutlar ve profesyonel kullanım için prestijli binalar yapan Steelife, mevcut 29 tip projeden biri tercih edildiğinde binaları bir ay gibi kısa bir sürede kuruyor.
Depreme dayanıklı teknolojisiyle de dikkat çeken Steelife, Türkiye'de güvenli, kaliteli ve en önemlisi de çok daha hızlı inşa edilebilen bir sistem olarak öne çıkıyor. Maksimum dört kata kadar binaların yapılabildiği Steelife'ta konutun dışında hastane, otel, okul gibi hizmet ve ticari binaları da yapılabiliyor. Örneğin, Antalya Vogue Otel'in 200 metrekare ile 704 metrekare arasında değişen 40 adet villa tipi süiti sadece 75 günde tamamlandı.

Metrekare fiyatı 300 dolardan başlıyor
Klasik yapı sistemlerine göre daha estetik, yüksek ısı ve ses izolasyon değerlerine sahip yapılar ürettiklerini söyleyen Steelife Genel Müdürü Mustafa Bülent Aydın, Steelife'ın bir deprem ülkesi olan Türkiye'de güvenli bir sistem olarak öne çıktığının altını çizdi. Çeliğin geri dönüşümlü bir malzeme olduğuna da işaret eden Aydın, böylelikle doğal kaynakların tüketilmesinin önüne geçildiğini kaydetti. Kısa sürede uygulanıldığı için zaman kaybının da olmadığını ifade eden Aydın, Steelife'ı tatil sezonu öncesinde Ege ve Akdeniz bölgelerine taşımayı planladıklarını açıkladı. Galvanizli hafif çelik yapı sistemi Steelife ile maksimum dört kata kadar binaların yapılabildiğine işaret eden Aydın, konutların dışında hastane, ofis, okul gibi hizmet ve ticari binaların da yapılabildiğine dikkat çekti.  Steelife'ın fiyatları hakkında da bilgi veren Mustafa Bülent Aydın, metrekare fiyatlarının 300 ila 750 dolar arasında değiştiğini kaydetti.

İletişim bilgileri
Web: http://www.steelife-tr.com/
E-posta: steelife@steelife.com.tr
Tel: 0 216 557 57 21


 
  • Etiketler:

Yorum Yaz