Beşkent GYO, İstanbul Sultanbeyli'de konut projesi yapacak

Beşkent GYO, İstanbul Sultanbeyli'de konut projesi yapacak

Van'da halen devam eden konut inşaatı bulunan Beşkent GYO, önümüzdeki yıl da İstanbul Sultanbeyli'de konut inşaatına başlayacak

İstanbul'daki projelerinin 150 daire ve 6 bloktan oluştuğunu ifade eden Beşkent GYO Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ruçhan Bayam, "Şirketimize Beşkent adım vermemizin nedeni Van, Ankara, İstanbul, Urfa ve İzmir de konut projeleri gerçekleştirmeyi hedeflememiz" dedi. Beşkent GYO'nun altı ay önce kurulan yeni bir işletme olduğunu bildiren Bayam, şehirlerin çağdaş dokusuna uygun, insanların gereksinimlerine hitap eden yapıları inşa ederken, aynı zamanda estetik ve görsel açıdan zengin mimarı farklılık da sunduklarını kaydetti. Alışılagelmiş kuralların dışına çıkarak modern kent profiline uygun yaşam alanları oluşturmak hedefi ile faaliyetlerine hız verdiklerini ifade eden Bayam, "Biz müşteri portföyümüzü oluşturan kesimlere gayrimenkul sunuyoruz. Ancak bunu dört duvar, klasik inşaat mantığına göre değil, yaşanılabilir kentler ve binalar kriterine uygun hale getiriyoruz.

İnsanların barınma ihtiyaçları ve bu ihtiyaca yönelik yapılar herkesçe yapılabilir ancak bu ihtiyaç modern zaman akışında yerini artık farklı beklentilere bırakmıştır. İnsanlar, gayrimenkulleri farklı değerlendirmeye, bunu kendi ölçeklerinde ticari olarak değerlendirmeye, farklı konseptlerde kullanmaya başlıyorlar. Tüm bu kriterleri göz önüne alarak hizmetlerimizi sunuyoruz ve beklediğimiz gibi hizmet sunduğumuz insanların teveccühünü alıyoruz. En büyük farkımız bu noktada başlıyor" dedi. Yurtdışında henüz fiili olarak faaliyete geçmediklerini dile getiren Bayam, Orta Asya ve Sovyet ülkeleri ile inşaat sektörü için geleceğin yıldızı olarak parlayan Ortadoğu ülkelerinde ciddi atılımlar yapma gayretinde olduklarını söyledi. Bu ülkelerde özellikle inşaat, toplu konut, alışveriş merkezleri, turizm işletmeleri gibi saygın ve prestij sahibi işler yapmayı misyon olarak belirlediklerini anlatan Bayam, "Ar-Ge kapsamında daha farklı ve çağın gereksinimlerine uygun projeler geliştirmek, bu projelerin altyapısını hazırlamak, ilgili mekanizmaları dizayn etmek için zamanını harcayan özverili bir ekiple yola çıktık" şeklinde konuştu. 
Dünya Bölge

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Türkiye için kazanç vakti!
  • 28.08.2018 18:00

Türkiye için kazanç vakti!

Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimleri Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyasın ...

Gayrimenkul sektöründe bu hafta neler oldu?
  • 22.08.2014 16:17

Gayrimenkul sektöründe bu hafta neler oldu?

Emlaktasondakika, haftalık emlak haberlerini derlediği Emlak Bülteni ile bir yen ...

Gayrimenkul sektörünün 300 milyar liralık katkısı
  • 14.04.2012 15:44

Gayrimenkul sektörünün 300 milyar liralık katkısı

Gayrimenkul sektörü 2011 yılında ekonomiye 300 milyar lira katkı yaptı ...

Emlaktasondakika.com gayrimenkul profesyonellerini buluşturdu
  • 28.03.2012 17:49

Emlaktasondakika.com gayrimenkul profesyonellerini buluşturdu

Emlaktasondakika.com, gayrimenkul piyasasının öncü markalarının kurumsal iletişi ...

Gayrimenkul sektörü 3 ayda 15 bin konut satışı bekliyor
  • 08.05.2021 10:27

Gayrimenkul sektörü 3 ayda 15 bin konut satışı bekliyor

Gayrimenkul sektörü, tam kapanmanın ardından yabancıya gayrimenkul satışında rek ...

"2021’de gayrimenkul yine lider olacak"
  • 11.01.2021 10:17

"2021’de gayrimenkul yine lider olacak"

Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, 2020 yılını rekorlarla kapatan g ...