Ofisim İstanbul ile Maltepe'ye yeni trend!

Ofisim İstanbul ile Maltepe'ye yeni trend!

İstanbul'un hızla gelişen bölgesi Maltepe'de alışılagelmişin dışında bir ofis projesinin inşasına başlandı.

İstanbul'un hızla gelişen bölgesi Maltepe'de alışılagelmişin dışında bir ofis projesinin inşasına başlandı. "İş'te konfor, İş'te keyif..." sloganıyla lanse edilen Ofisim İstanbul, farklı konseptiyle iş merkezine saunalar, spor salonları, restoran, kuaför, hobi salonu, lostra, teras bahçeleri gibi alanlar getiriyor.
İş dünyasını farklı bir boyuta taşıyan Ofisim İstanbul'da teslimlerin 20 ay sonra başlayacağı belirtildi. 60 bin metrekare inşaat alanına sahip olan proje, 3 blokta 219 adet ofis ve 16 adet mağazadan oluşuyor. 500 araçlık otoparkı ve 107 metrekareden, 833 metrekareye kadar büyüyebilen ofislerinin yanı sıra birçok özelliğiyle benzer projelerin önüne geçiyor.
Ofisim İstanbul, iş yaşamına keyifli bir ortam sağlayarak verimliliği maksimum düzeye taşımayı hedefliyor.
Adalar ve İstanbul manzaralı ofisleriyle eşsiz bir deneyim sağlayan Ofisim İstanbul'da toplantılar için tam donanımlı toplantı salonları, öğle yemekleri için sadece personele hizmet veren muhteşem manzaralı restoran ve teras yer alıyor.
Ofisim istanbul konumu itibarıyla ulaşımda da avantajlı.
E - 5 bağlantı yoluna sadece 500 metre mesafede yer alan proje, sahil yoluna 3 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika, Kartal Adliyesi ve Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 3 dakika mesafede. Kartal - Kadıköy metro hattı güzergahı üzerindeki Ofisim İstanbul, metro istasyonuna 2 dakikalık uzaklıkta yer alıyor ve Kartal kentsel dönüşüm projesinin sınırında yükseliyor.

Maltepe bu gibi projelerle gelişecek

Ofisim İstanbul projesinin olduğu noktaya doğru, Maltepe'nin meydanının taşındığını belirten, Maltepe Belediye Başkanı Mustafa Zengin; "Kartal Adliye'sinin inşa edildiği yerde, çağdaş yapıların inşa edileceği bir bölgede yer alan Ofisim İstanbul projesi, bölgedeki avukatların adliyeye gitmeden ofislerinde ve projede yer alan konforens salonları ve sosyal tesisleriyle işlerini kolaylaştıracaklarına inanıyorum. Bu anlamda Özyapı iş ortaklığıyla birlikte çalışmalar yürütmek istiyoruz. Maltepe'nin bu gibi projelerle hızla gelişeceğine ve bir cazibe merkezi haline geleceğine inanıyorum." şeklinde konuştu.

Ofisim İstanbul iletişim bilgileri

Web: http://www.ofisimistanbul.com/

Tel: 0216 515 1 555

  • Etiketler:

Yorum Yaz