Ofisim İstanbul'da M2'si 4 bin TL'ye!

Ofisim İstanbul'da M2'si 4 bin TL'ye!

İller Bankası ve Özyapı İş Ortaklığı ile İstanbul Maltepe’de adalara nazır bir konumda inşasına başlanan Ofisim İstanbulprojesinde metrekare birim fiyatlarıise 4 bin TL'den başlıyor

İstanbul'un hızla gelişen bölgesi Maltepe'de alışılagelmişin dışında bir ofisprojesinin inşasına başlandı. İş dünyasınıfarklıbir boyuta taşıyan Ofisimİstanbul'da teslimlerin 20 ay sonra başlayacağı belirtildi.

60 bin metrekare inşaat alanına sahip olan proje, 3 blokta 219 adet ofis ve 16 adet mağazadan oluşuyor. 500 araçlık otoparkı ve 107 metrekareden, 833 metrekareye kadar büyüyebilen ofislerinin yanı sıra birçok özelliğiyle benzer projelerin önüne geçiyor. Ofisim İstanbul'da ofisler metrekaresi 4 bin liradan satılırken, 107 metrekarelik ofislerin fiyatları ise 408 bin TL.


"İş'te konfor, İş'te keyif..." sloganıyla lanse edilen Ofisimİstanbul, farklı konseptiyle iş merkezine saunalar, sporsalonları, restoran, kuaför, hobi salonu, lostra, teras bahçeleri gibi alanlar getiriyor. Ofisim İstanbul, iş yaşamınakeyiflibir ortam sağlayarak verimliliği maksimum düzeye taşımayı hedefliyor.

Adalar ve İstanbulmanzaralıofisleriyle eşsiz bir deneyim sağlayan Ofisim İstanbul'da toplantılar için tam donanımlı toplantı salonları, öğle yemekleri için sadece personele hizmet veren muhteşem manzaralı restoran ve teras yer alıyor.

Ofisim İstanbul konumu itibariyle ulaşımda da avantajlı. E -5 bağlantı yoluna sadece 500 metre mesafede yer alan proje, sahil yoluna 3 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika, Kartal Adliyesi ve Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 3 dakikamesafede. Kartal -Kadıköy metro hattı güzergahı üzerindeki Ofisimİstanbul, metro istasyonuna 2 dakikalık uzaklıkta yer alıyor ve Kartal kentsel dönüşüm projesinin sınırında yükseliyor.

Farklı ve insan öncelikli bir konseptle tasarlanan Ofisimİstanbul'un bulunduğu bölgenin merkezini oluşturacağını söyleyen OfisimİstanbulProje Koordinatörü Murat Sertoğlu; "Ofisim İstanbulprojesiylehayatınakonforu ve yeni bir vizyonu getiriyoruz. 3 bloktan oluşan projemizde bir iş merkezine ait ne varsa fazlasıyla sunuluyor. Adalar manzaralıofislerden, teras bahçelerine , fitness salonlarına kadar her detaya yer verilerek, çalışanların iş hayatının yoğun temposundan ve strestinden uzaklaşmalarını sağlıyoruz. Özyapı İş Ortaklığı'nın Ofisimİstanbul'a özel olarak hazırladığı uygun ödeme koşullarıylaprojede yer almak da çok rahat. Ofisimİstanbul'da metrekare birim fiyatları ise 4 bin TL'den başlıyor."

Ofisim İstanbul projesinin olduğu noktaya doğru, Maltepe'nin meydanının taşındığını belirten, Maltepe Belediye Başkanı Mustafa Zengin; "Kartal Adliye'sinin inşa edildiği yerde, çağdaş yapıların inşa edileceği bir bölgede yer alan Ofisimİstanbulprojesi, bölgedeki avukatların adliyeye gitmeden ofislerinde ve projede yer alan konforenssalonları ve sosyal tesisleriyle işlerini kolaylaştıracaklarına inanıyorum. Bu anlamda Özyapı İş Ortaklığıyla birlikte çalışmalar yürütmek istiyoruz. Maltepe'nin bu gibi projelerle hızla gelişeceğine ve bir cazibe merkezihaline geleceğine inanıyorum." şeklinde konuştu.

Ofisim İstanbul iletişim bilgileri

Web: http://www.ofisimistanbul.com/

Tel: 0216 515 1 555

  • Etiketler:

Yorum Yaz