maritbet girişmaritbet
'Sunset İncek Ankara'ya yenilik getirecek'

'Sunset İncek Ankara'ya yenilik getirecek'

Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan Ankara’da yükselen konut projelerine dair değerlendirmelerde bulundu.

Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan Ankara'da yükselen konut projelerine dair değerlendirmelerde bulundu. Ülkealan, insanların artık şehir gürültüsünden kaçtıklarını ve bu durumun konut seçimine de yansıdığını anlattı.

Yaşanan yoğun şehir temposunun konut tercihlerine de yansıdığını anlatan Tolga Ülkealan, “İnsanlar artık şehir yaşantısından çok sıkıldı. Yaşam şartlarında yaşanan ve iş saatlerinde yaşanan farklılık, konut tercihlerine de yansıdı. Şehir merkezinin o gergin ve yoğun temposundan kaçmak isteyenler için yeni duraklar yeni yaşam alanları oldu. Son zamanlarda bu durumun yansımalarını İstanbul'da olduğu kadar Ankara'da da görmeye başladık” dedi.

“Güvenlikli yapılar tercih ediliyor”

Yaşam alanlarının bünyesinde sunduğu seçeneklerinde önemli olduğunu kaydeden Tolga Ülkealan “Otopark, gürültü, kirli hava sorunu gibi sebeplerden uzaklaşmak ve ev hayatının konforunu yaşamak isteyenlerin seçimi büyük arazilerde yükselen ve kaliteli yaşam alanları ile beklentilere cevap veren projeler oluyor. Bu tip sitelerin tercih edilmesindeki en önemli sebeplerin başında güvenlik geliyor. Bu güvenlik tercihini ise; çocukların rahatlıkla oynayabileceği yeşil alan ve park alanlarının projelerde olması izliyor. Aileler bünyesinde bu tarz yaşam alanlarını barındıran projeleri tercih ediyor” ifadelerini kullandı.

“Otopark sorunu şehir yaşamını çekilmez kılıyor”

Şehir merkezlerinde yaşanan yoğun trafik ve otopark sorununun iş sonrasında da insanları etkilediğini anlatan Ülkealan şunları anlattı: “İnsanımız gündelik iş yaşamı koşturmacasının ardından evine geldiğinde huzurla yaşamak istiyor. İş dönüşü bir de ‘Arabamı nereye park edeceğim? Çocuklarım nerede oynayacak? Gibi sorunlarla uğraşmadan evine gidebilme konforu yaşanmak isteniyor. Artık sunulan yeni yaşam alanlarında profesyonel kişiler tarafından zaten bu ihtiyaçlar karşılanıyor.”

Sunset İncek yükseliyor…

İncek'te inşaatı bağlayan Sunset İncek projesinin Başkent'e yenilik getireceğinin vurgusunu yapan Ülkealan Yapı Endüstri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan “İnşaatı başlayan projemiz ile lokasyon olarak da fark oluşturuyoruz. Öyle bir lokasyonda yer alıyoruz ki tüm manzaraya hâkimiz. İncek Bulvarı'ndan yukarıya doğru döndüğümüzde yeni gelişen ve gelişmeye de devam edecek olan bir lokasyon üzerinde yer alıyoruz. Şehre olan yakınlığı ve İncek semtinin en revaçta olan bölgesinde yükselen İncek Sunset sunduğu yaşam alanları ile de fark sağlıyor. 2+1, 3+1+1,5+1+1 ve 6+1+1 seçenekleri ile farklı yaşam seçeneklerini aralayan projemiz, bütün daire sakinlerinin beklentilerine cevap verebilecek şekilde tasarlanacak olan yeşil alanlar, çocuk parkı, fitness center, kapalı yüzme havuzu ve her ihtiyaca cevap verebilecek sosyal alanlar ile de fark sunacak” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Sunset İncek projesine World Architecture Community ödülü!
  • 19.11.2018 14:47

Sunset İncek projesine World Architecture Community ödülü!

Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş tarafından İncek’te hayata geçirilen Sunset İncek p ...

Konutta aydınlık ve ferah alan vurgusu!
  • 19.10.2018 15:48

Konutta aydınlık ve ferah alan vurgusu!

Ülkealan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ülkealan,yükselen yeni projeleri için “aydı ...

'İnşaat sektörünün can suyu yerli ürün!'
  • 04.09.2018 11:19

'İnşaat sektörünün can suyu yerli ürün!'

Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, inşaat sektö ...

Ev almak isteyenler için kazanç vakti!
  • 30.08.2018 13:05

Ev almak isteyenler için kazanç vakti!

Ülkealan Yapı, “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına destek verdiklerini açık ...

'Sunset İncek Ankara'ya yenilik getirecek'
  • 07.08.2018 16:13

'Sunset İncek Ankara'ya yenilik getirecek'

Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan Ankara’da yük ...

‘Başkentte kentsel dönüşüm çalışmalarına hız verilmeli’
  • 02.08.2018 17:05

‘Başkentte kentsel dönüşüm çalışmalarına hız verilmeli’

Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, büyük şehirl ...