Reform Life’de lansman öncesi kampanya fırsatı!

Reform Life’de lansman öncesi kampanya fırsatı!

Delta Arazi Geliştirme İnşaat imzasıyla inşa edilen Reform Life’de yüzde 30 peşinatla şirket bünyesinde 30 ay vade farksız ödeme kolaylığı sunuluyor.

Delta Arazi Geliştirme İnşaat, konumu ve ayrıcalıklarıyla yatırımcısından yoğun ilgi gören Reform Life projesinde kefilsiz ve banka kredisiz ev sahibi olmak isteyen konut alıcılarına yönelik kampanya başlattı.
İstanbul'un değerlenen bölgesi Avcılar'da ulaşım noktalarının merkezinde konumlanan projede 1+1 daireler 350 bin TL'den başlarken, firma yüzde 30 peşinatla şirket bünyesinde 30 ay vade farksız ödeme seçeneği sunuyor. 

Göl manzaralı daireler 

Aile öncelikli yaşam için her detayın özenle geliştirildiği proje; zengin peyzajı ve sosyal donatılarıyla konforlu ve modern bir yaşam vadediyor. Özellikli detaylara sahip lüks daireleri ve mimari özellikleriyle dikkat çeken Reform Life'de 124 konut ve 1'i süpermarket olmak üzere 15 ticari ünite yer alıyor. 

Her yaştan insana hitap edebilen geniş bir peyzaja sahip Reform Life'de kapalı yüzme havuzu spor salonu, sauna, buhar odası ve Türk hamamı bulunuyor.

7.800 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks olarak geliştirilen 3+2, 4+2 konut tipleri yer alıyor.
Reform Life projesi, sosyal donatılara ek olarak sakinlerine, dördüncü kat ve üstündeki dairelerinde geçerli olmak üzere göl manzarası ayrıcalığı da sunuyor. 

Her noktaya ulaşım kolaylığı

Reform Life, İstanbul'un eğitim, sağlık ve iş hayatı bakımından en dinamik ilçelerinden Avcılar'da konumlanıyor. Üniversite mahallesinin merkezinde inşa edilen Reform Life, 1+1 ve 2+1 daireleriyle üniversite öğrencilerine konforlu yaşam imkânı sunarken, yatırım açısından da önemli bir fırsatın kapılarını açıyor.
Avcılar'ın Firüzköy semtinde, E5 otoyoluna 2 dakika mesafede yükselen Reform Life, Metrobüse ve yakın zamanda yapımı planlanan (Sefaköy- Beylikdüzü Metrosu) Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu'na yürüme mesafesinde bulunuyor. 

Toplu ulaşım araçlarına, Avcılar Deniz Otobüsleri İskelesi'ne ve bağlantı yoluyla TEM otoyoluna yakın bir mesafede konumlanan Reform Life'de teslimler Haziran 2019'da yapılacak.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Reform Life’de lansman öncesi kampanya fırsatı!
  • 11.12.2017 13:03

Reform Life’de lansman öncesi kampanya fırsatı!

Delta Arazi Geliştirme İnşaat imzasıyla inşa edilen Reform Life’de yüzde 30 peşi ...