Mesa Cadde'de teslimler başladı!

Mesa Cadde'de teslimler başladı!

MESA, ASLAN YAPI ve CABA ortaklığı ile hayata geçirilen, Maltepe’nin yükselen değeri MESA CADDE projesinde daireler sahipleriyle buluşuyor.

MESA CADDE, en prestijli uluslararası gayrimenkul ödülleri arasında yer alan “International Property Awards”un en önemli bölgesel kategorisi “European Property Awards”da (EPA), “Architecture Multiple Residence for Turkey – Çoklu Konut Mimarisi” dalında ödüle layık görüldü. Bağdat Caddesi’nde yer alan MESA CADDE, insan ölçeğine saygılı tasarımı ve etkileyici adalar manzarasıyla bölgede hâkim ve dengeli bir yapı olarak öne çıkıyor. MESA CADDE’yi tercih edenler sahil aksına 5 dakikalık yürüme mesafesindeki önemli konum avantajından yararlanıyor. 

Yaşamı ve alışverişi aynı caddede buluşturan MESA CADDE projesi, bulunduğu Maltepe ve Bağdat Caddesi’ne değer katıyor. Mağazalar, kafeler ve restoranlar ile donatılmış bir açık hava caddesi olarak tanımlanan MESA CADDE, sakinlerinin ve bölgede yaşayanların hayatlarını kolaylaştırıyor, bulunduğu özel konumda gerçek bir cadde ortamı oluşturarak yeni bir buluşma noktası oluyor. Keyifli sohbetlerin durağı açık hava şöminesi, mis gibi nane ve kekik kokuları arasında yürüyüş yapma imkânı sunan organik bahçe, yoga ve pilates için ayrılmış geniş çim alan ve eğlenceli çocuk parkı MESA CADDE sakinlerine şehrin merkezinde yaşarken günlük hayatın rutininden kaçma fırsatı sağlıyor. Projenin AVM katına görsel olarak zenginlik katan süs havuzuna manolya ağaçları eşlik ediyor. Açık hava sineması ise sakinlerine yaz aylarında yıldızların altında film keyfi yapma fırsatı sunuyor.

MESA CADDE bünyesinde açılacak olan alışveriş merkezinde temel ihtiyaçların karşılanacağı markaların yanı sıra aile bireylerinin her ferdinin ihtiyacına cevap verecek markalar da bulunuyor. Migros, Starbucks, Mado, Vatan Bilgisayar, Koçtaş Fix, English Home, Vestel, Gratis, Burger King, Popeyes, Street Burger, Gönül Kahvesi, Cemre Aktar, Luis Bien Kozmetik, Mad Parfümeri, Prenses Bijuteri, Mera Masaj, Fit Station, Bng Oto Yıkama, Toyzzshop, Crocus Çoçuk Eğlence Merkezi gibi markaların tercih ettiği alışveriş merkezinin Ekim ayında açılması planlanıyor. Alışveriş merkezinde ayrıca Vale hizmeti de bulunacak.

MESA CADDE, panoramik Adalar manzarasına sahip 6 ile 16 kat arası yükseklikteki 4 konut bloğunda, 1+1’den 4+1’e, 76 m2’den 229 m2’ye uzanan farklı büyüklüklerdeki zengin daire çeşitliliği ile her ihtiyaca karşılık veriyor. Proje, İstanbul’un eşsiz noktalarından birinde, Maltepe sahil yoluna 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Bağdat Caddesi’ne 5 dakika, Kadıköy’e ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 20’şer dakikada, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 23 dakikada ulaşım sağlanan MESA CADDE’den 3 dakikada E-5 Karayolu’na, 15 dakikada Metrobüs Söğütlüçeşme Durağı’na ulaşmak mümkün. 
 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Mesa Cadde'de teslimler başladı!
  • 04.10.2021 09:21

Mesa Cadde'de teslimler başladı!

MESA, ASLAN YAPI ve CABA ortaklığı ile hayata geçirilen, Maltepe’nin yükselen de ...

Mesa Cadde basına tanıtıldı
  • 24.02.2018 10:23

Mesa Cadde basına tanıtıldı

Maltepe'de Bağdat Caddesi üzerinde yer alan CarrefourSA'nın bulunduğu arsada inş ...

Mesa Cadde projesinin tanıtım filmi!
  • 24.02.2018 10:23

Mesa Cadde projesinin tanıtım filmi!

Mesa-Caba-Aslan Adi Ortaklığı'nın İstanbul'da hayata geçirdiği ilk proje olan Me ...

Ebruli Ispartakule basına tanıtıldı
  • 10.01.2018 14:29

Ebruli Ispartakule basına tanıtıldı

Emlak Konut GYO Güvencesi ile planlı bir şekilde gelişen Ispartakule’nin yeni p ...

Ebruli Ispartakule'nin tanıtım filmi!
  • 10.01.2018 14:19

Ebruli Ispartakule'nin tanıtım filmi!

Sıtar İnşaat - Aslan Yapı - Torkam İnşaat Adi Ortaklığı tarafından hayata geçiri ...

Mesa Cadde örnek dairesi!
  • 24.02.2018 10:45

Mesa Cadde örnek dairesi!

Mesa-Caba-Aslan Adi Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Mesa Cadde projesi 11 ...