Mesa Bodrum Demirbükü'nde Küba gecesi!

Mesa Bodrum Demirbükü'nde Küba gecesi!

Mesa, Bodrum’un en özel koylarından birinde hayata geçirdiği Mesa Bodrum Demirbükü projesi ile çok özel bir Küba Gecesi’ne imza attı.

Ayrıcalıklı bir sahile sahip Mesa Bodrum Demirbükü projesi 13 Temmuz'da Türkiye ve yurtdışından yaklaşık 200 seçkin ismi Küba Gecesi'nde ağırladı. Bulunduğu doğal coğrafya ile sınır gözetmeksizin bütünleşen, denize sıfır konumu ve konforun tasarıma dönüştüğü tüm ayrıntılarıyla “Private Luxury” bir yaşam konseptini Bodrum'da hayata geçiren Bodrum Demirbükü projesinde Küba Gecesi'ne özel hazırlanan kokteyllerin yanı sıra Küba lezzetlerinden oluşan özel tatlar davetlilere ikram edildi. Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katıldığı geceye ayrıca Küba dans gösterileri damga vurdu. Eşsiz konumu, kendine özel koyu ve ulaşılabilir lüksü doğayla buluşturan mimarisiyle Mesa Bodrum Demirbükü'nde davetliler Küba müzikleri ile gece boyunca eğlenip dans etti. Küba konsepti ile hazırlanmış bu özel gecede davetliler Havana'lı Torcedora Juanita ile sohbet etme ve resim çekilme şansını yakaladı. 

Rafine Zevklerin En Seçkin ve En Yalın Hali; Mesa Bodrum Demirbükü

Eşsiz konumu, büyüleyici tabiatı ve ulaşılabilir lüksü doğayla buluşturan mimarisiyle gayrimenkul sektörünün en seçkin ve özel projelerinden Mesa Bodrum Demirbükü, MESA tarafından yaklaşık 2 yıllık bir çalışma ile “en iyi”yi hayata geçirmek üzere tasarlandı. Rafine zevklerin stil sahibi estetik ayrıntılar ile buluştuğu projeye özel, “doğaya karışan mimari” yaklaşımıyla özel bir yazılım geliştirildi. Yazılım sayesinde zeytin ve çam ağaçlarının konumu belirlendi ve coğrafyanın doğal yapısına uygun mimari özellikler taşıyan bir projeye hayat verildi. 

Proje, doğayı bütünleştiren bir mimari yaklaşımla oluşturulmasının yanı sıra zamansız, etkin ve çağdaş bir tasarımla oluşturuldu. Ahşap ve taş kullanımının yoğun olduğu Mesa Bodrum Demirbükü projesinde kullanılan geçirgen yüzeylerle güneş ışığından maksimum fayda sağlanması hedeflendi. Tüm dairelerin deniz manzarasına sahip olduğu proje, 200.00 m2'lik bir arazide 67.000 m2 satılabilir alana sahip. Projede yeşile ayrılan alan ise 130.000 m2 büyüklüğünde.

MESA'dan Bodrum'a Rafine Bir Proje

Çağdaş ve lüks yaşamın tamamen doğanın içinde ve her detayıyla özenle kurgulanan projenin peyzajı Bodrum'un doğasına, florasına mikro iklimine, toprak ve su yapısına uygun olması sayesinde suya asgari düzeyde ihtiyaç duyuyor. Her detayda doğaya olan saygısını ortaya koyan Mesa Bodrum Demirbükü'nde hayatın başlaması ile birlikte yeşil alan sulamasının deniz suyunu tatlı suya çevirerek yapılması planlanıyor.

Bodrum'un En Özel Koyu ve En Güzel Kumsal Sahili Demirbükü

Bodrum'da yaklaşık 16 bin metrekare kumsal sahili olan tek proje Mesa Bodrum Demirbükü'nde sahil lokantası, sahil barı, çocuk oyun alanı bulunuyor. Sahilde ayrıca güneşlenmek ve yatların yanaşabileceği iki ayrı iskele bulunuyor.

Geceye ve gündüze ayrı ayrı renklerini veren bu koyda, Bodrum'da tercihini MESA markasından yana kullananlar deniz kokusuyla uyanıp yeşile doyabilecek. Mimari tüm detayların doğayla buluştuğu kusursuz uyuma sahip Mesa Bodrum Demirbükü projesi 3 farklı villa tipi, geniş terasları ve yemyeşil bahçeleriyle 6 farklı rezidans ünitesinden oluşuyor. 2+1'den 5+1'e kadar 210 rezidans, 5+1 ve 6+1 tiplerinde 50 villa ve butik bir oteli bulunan projenin dairelerinin büyüklükleri net 118 ile 520 metrekare arasında değişiyor. 

Proje için ayrıca biri sahilde diğeri sosyal merkezde olmak üzere 2 havuz bulunuyor. 228 m2 olan sahil havuzu denize çok yakın bir mesafede konumlandırılırken havuzun tasarımında hem form hem de malzeme seçiminde doğal ortam özellikleri gözetildi. Özgün ve özenli tasarım detayları ile Mesa Bodrum sahil havuzu, doğanın içinde bir havuz deneyimi sunuyor. Farklı kotların oluşturduğu havuz terasları çevresinde bulunan zeytin, sakız ve kızıl çam ağaçları ile kişiye özel oluşturulan mikro klima içinde ister güneş ister ağaç gölgeleri altında dinlenirken doğa ile bütünleşmek MESA Bodrum Demirbükü farkı ile mümkün hale geliyor.


Tüm Doğallığıyla Hayalinizdeki Yaşam Dört Mevsim Maksimum Konforla 

Mavinin, yeşilin, denizin ve ormanın dinginliğini tüm yıl boyunca MESA farkı ile yaşamanın mümkün olabileceği BODRUM DEMİRBÜKÜ projesi ile MESA, kalitesine özgü lüks standartlarını bir üst seviyeye taşıyor. Ulaşılabilecek en yüksek konfor ile teknoloji, kalite, hacim, yaşam ve sosyal olanaklar Mesa kalitesiyle sunuluyor. Proje ayrıca biri kumsal bölgesinde diğeri sosyal merkezde olmak üzere 2 açık yüzme havuzu ve projeye özel restoranının yanı sıra 2,5 kilometrelik koşu ve yürüyüş parkuruna sahip. Sporlarını bir eğitmen eşliğinde yapmayı tercih edecek Mesa Bodrum Demirbükü sakinleri proje kapsamında “personal trainer” (özel spor eğitmeni) hizmetinden de yararlanabilecek.


MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ ile Bodrum'un Merkezinde Akustik Bir Yaşam 

Torba'ya 3 dk , Göltürkbükü'ne 8 dk, Bodrum Merkez'e 10 dk , ve Yalıkavak'a 15 dk mesafede yer alan MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ Milas-Bodrum Havaalanına ise sadece 35 dakika uzaklıkta ve Bodrum'un en büyük marinaları olan Yalıkavak Marina 13 deniz mili, D-Marin Turgutreis 19 deniz mili, Milta Bodrum Marina 30 deniz mili uzaklıkta  bulunuyor. 

Cennet Koyu'na komşu eşsiz bir konumdaki Mesa Bodrum Demirbükü doğanın sükuneti ve denizin berrak sularıyla tüm huzur veren seslerin eşliğinde akustik bir yaşam vaat ediyor.

Mesa Bodrum Demirbükü projesinde günün her anında yaşamınızı kolaylaştıran asistan hizmetleri, aktivite takvimi hazırlanması, restoran rezervasyonlarının yapılması, sadece size özel kara ve deniz yolu ulaşımına ek hava yolu ulaşımı ile de lüks ve benzersiz bir yaşamı Mesa farkıyla sunuluyor.

MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ'nde Çocuklar da Ayrıcalıklı

Projede ayrıca çocukların hayal dünyasını beslemek, mutlu ve güvenle büyümelerini sağlamak için her detay düşünüldü. Ağaç evler, parklar, uzman eğitmenler eşliğinde miniklerin keyifli zaman geçirebilecekleri çocuk kulübü gibi eğlence durakları, MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ'nün küçük ev sahiplerini bekliyor. 


MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ'ne Özel Fırsatlar

Bodrum'un en özel koylarından birinde yer alan bu çok özel proje 3.500.000 TL den başlayan fiyatlarla 36 aya kadar şirket bünyesinde vade farksız ödeme imkanı sunuyor. 1 örnek villa ve 3 farklı örnek rezidans dairesinin tamamlandığı, ziyaretçilerin beğenisine sunulduğu projede havadan, karadan ve denizden ulaşım imkanı sunuluyor.

Oldukça yoğun talebin olduğu ve %40'a yakın satışı gerçekleşen MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ projesinin inşasına 2018 Ocak ayında başlandı. İnşaatının %70'nin tamamlandığı projede teslimatlar 2020 yılının Aralık ayında gerçekleştirilecek. 

  • Etiketler:

Yorum Yaz