Masar Tower'da 51 ay vade farksız taksitle!

Masar Tower'da 51 ay vade farksız taksitle!

Masar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmad Ghassan Altınawı, ailelerin üniversiteye gidecek çocukları için ev almalarının avantaj sağlayacağını söyledi

Faizlerin yüzde 1'in altına düşürülmesiyle bir öğrencinin 4 yıl boyunca ödediği toplam kira tutarıyla, bir ev satın almanın mümkün hale geldiğini vurgulayan Masar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmad Ghassan Altınawı, “Üniversite sonuçlarının açıklanmasının ardından öğrencilere yönelik konutların kira oranlarında artışlar yaşanmaya başladı. Öğrenciler için en uygun evlerin kiraları, aylık ortalama bin-bin 500 TL skalasında… Bu

durumda 4 yıllık lisans eğitimi boyunca ödedikleri kira tutarı, 80 bin TL'yi buluyor. Oysa yüzde 0.99 faiz oranıyla, uzun vadelerle ödeme yaparak kira tutarında taksitlerle konut satın almak mümkün. Üniversite öğrencileri için ev kirası derdi sona erdi, ev satın alma dönemi başladı” dedi.

Masar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmad Ghassan Altınawı, öğrencilerin ağırlık kazandığı şehirlerden biri olan Düzce'de inşa ettikleri Masar Tower projesi aracılığıyla aileleri kira derdinden kurtararak, kolaylıkla ev sahibi yapmayı hedeflediklerini kaydetti. Düzce Üniversitesi'ne yürüme mesafesinde yer alan, Düzce Devlet Hastanesi ve şehrin merkezi noktalarına yakınlığı ile dikkat çeken projede, kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunduklarını belirten Ahmad Ghassan Altınawı, konuya şu sözlerle açıklık getirdi:

Ahmad Ghassan Altınawı: “Aileler alırken de satarken da avantaj sağlayacak”

“Aileler için kiralık ev tutmanın yerine, ev satın almak çok daha kazançlı. Bugün satın alınan bir konutun 4 yıl sonraki değeri de artışa geçecek. Aileler, faizlerin düşürülmesi ile ev alırken, konut piyasasının sahip olduğu kazançlı yatırım faktörü düşünüldüğünde, satarken de avantaj sağlayacak.”

Kira öder gibi ev sahibi yapacak

Konut fiyatlarının artışa geçmeden yapılan faiz indiriminin, aileleri benzersiz bir fırsatla karşı karşıya getirdiğine işaret eden Ahmad Ghassan Altınawı, konuya ilişkin şu değerlendirmede bulundu:

“Farklı şehirlerde eğitim hayatına devam eden öğrenciler için barınma ihtiyacı, ailelerin bütçelerini sarsabiliyor. Yılın sadece belirli dönemini farklı bir şehirde geçiren öğrenciler, tüm yıl boyunca kira ödemek durumunda kalabiliyor. Masar İnşaat olarak bu durumun aileler üzerinde oluşturduğu olumsuzluklara engel olmak amacıyla başlattığımız kampanyamız ile faizsiz, vade farksız, 51 ay taksitle ödeme avantajı sunuyoruz. Öğrencilere konforlu bir yaşam, ders çalışma ve sosyalleşme ortamı oluşturan projemizde sunduğumuz kampanyamız aracılığıyla, aileleri hiçbir yatırım değeri olmayan kira masrafından kurtarıyoruz. Onları, Düzce'nin hızla değerlenen bir bölgesinde, prestij unsuru, kazançlı bir yatırımla buluşturuyoruz. Bu sayede, çocuklarının hem eğitimine hem de geleceğine yatırım yapabiliyorlar.”

Düzce'nin en çok değerlenen bölgesinde

Doğal güzellikleriyle Türkiye'nin cazibe oluşturan şehirlerinden Düzce için, prestij unsuru olarak gösterilen Masar Tower, D-100 ve Tem otoyollarına yakınlığı ile çevresinde bulunan sanayi ve turizm alanlarına da yakın bir konumda, Sakarya ve Zonguldak gibi sanayi şehirlerinin ortasında ve bölgenin kavşak noktasında yar alıyor. Düzce Üniversitesi'ne ve Düzce Devlet Hastanesi'ne yürüme mesafesinde, şehrin en çok değerlenen bölgesinde yükselen Düzce Tower, şehrin merkezi noktalarına yakın konumuyla da kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Modern mimari konseptinde…

Yaklaşık 65 milyon TL'lik yatırımla, 3 bin 640 metrekare inşaat alanı üzerinde, modern mimari konseptinde yükselen; 13 kat, 2 blokta toplam 228 adet daire ve 16 ticari alandan oluşan Masar Tower, 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinden oluşuyor. Her katta 19 dairenin bulunduğu projede daire fiyatları, 172 bin TL'den başlıyor. 1+1 dairelerin metrekare aralıkları, 63 ile 67 metrekare aralığında değişiyor. 2+1 daireler ise 91 metrekare ölçüsünde.

Doğanın içinde sosyalleşme ortamı!

Doğanın içinde bir yaşam ve çalışma hayatı vaat eden Masar Tower'ın ticari alanlarında ise, her türlü ihtiyacı karşılayabilen kuaför, market, kuru temizleme, cafe, restoran alanları yer alıyor. Sosyal donatıların ağırlığının hissedildiği projede 7/24 güvenlik hizmeti sunuluyor. Projenin sosyal donatı alanlarında otopark, yürüyüş alanları, çocuk oyun parkları, kamelya alanları, basketbol sahası, fıtness center, içerisinde bilardo, langırt bulunan oyun alanları yer alıyor.

  • Etiketler:

Yorum Yaz