maritbet girişmaritbet
Live in Sinpaş ile Aydos'un tepelerine çıkıldı!

Live in Sinpaş ile Aydos'un tepelerine çıkıldı!

Live in Sinpaş’ın ‘İyi Bir Pazar’ etkinliğinde doğa, spor ve workshoplarla dolu birbirinden özgün deneyimler yaşandı

Live in Sinpaş, iyi yaşam meraklılarını ve sürdürülebilir yaşam alışkanlıklarıyla tanışmak isteyenleri ‘İyi Bir Pazar' etkinliğinde buluşturdu. Sinpaş ve Teamkronos işbirliği ile Aydos Ormanı ve Sinpaş Country projesinde her yaştan katılımcıyla gerçekleşen yarışlarda, spor dolu aktiviteler, çim alanı ve göl kenarında özgün deneyimler yaşama fırsatı sunuldu.

45. yıldır gayrimenkul sektörüne değer katan ve bulunduğu bölgelerin gelişime ışık tutan Sinpaş, konut sektöründe bir ilk niteliği taşıyan ‘İyi Yaşam Hareketi' konseptli, sürdürülebilir yaşamı destekleyen etkinliğini Live in Sinpaş çatısı altında gerçekleştirdi.

“Haftada bir pazarımız var o da iyi bir Pazar olsun” mottosuyla yola çıkan Live in Sinpaş ‘İyi Bir Pazar' etkinliğinde katılanlara unutulmaz deneyimler ve farklı tecrübeler katarak eğlenceli bir gün geçirme imkanı sundu. Uzun yıllardır ülkemizde ve yurt dışındaki macera, mesafe yarışlarında ve doğa sporlarında önemli bir yere sahip Teamkronos işbirliği ile hazırlanan koşu ve bisiklet yarışlarında Aydos Ormanları'nda kıyasıya bir mücadele verildi. Profesyonel sporcular zirve yarışını kazanmak için ter dökerken, Aydos Ormanı'nın tadını çıkarmak isteyen spor meraklıları aynı parkurda amatör yarışta hem sınırlarını keşfetti hem de doğanın tadını çıkardı.

Özgün Deneyimler

Gerçekleşen yarışların yanı sıra Sinpaş Country projesinde gün boyunca ‘İyi Kal' teması altında Toyata, Memorial, Atletik Şef, Novavera, Juice Up, Points Of You, Ecostore, Biovacık, Starks Coffe, Sports İnternational gibi 30'un üzerinde markalarla ve uzman katılımcılarla birbirinden farklı atölyeler gerçekleştirildi.

Bahçeyle iç içe kapalı spor alanında pilates, açık alanda zumba, göl kenarında sessizlik ve huzur içine yoga ve meditasyon seansları, kompost gübre yapımı, evde uygulayabilen kahve demleme teknikleri gibi atölyelerde ise gün boyu özgün deneyimler sunuldu. Radyo Slow Time'da müzikleriyle gün boyu etkinliğe eşlik etti.

Yepyeni bir alışveriş stili

Katılımcılar doyurucu Pazar gününde ayrıca günlük ve kişisel ihtiyaçlarını doğaya zarar vermeyecek şekilde üretim yapan, sağlıklı kişisel bakım ve temizlik seçenekleri sunan organik yiyecek, kozmetik, temizlik markaları ile çevre dostu bir alışveriş deneyimi yaşatarak kurulan standlardan yeni ürünler deneme ve satın alma fırsatı buldu.

Pazar gününün en güzel rengi ‘İyi Çocuk' etkinlikleri

Sinpaş Country etkinliğine katılanlar kendilerine vakit ayırırken çocukları da onlar için hazırlanan ‘İyi Çocuk' etkinliklerinde, uzman gözetmenler eşliğinde gerçekleşen atölyelerde doğayla iç içe, unutulmaz bir gün geçirdiler. Ayrıca Doğa Koleji'nin iş birliğiyle, Topaç Boyama, 3D Puzzle, Aile El İzi, Nesli Tükenen hayvanlarla yan yana etkinliği ve Planetaryum Çadırı etkinlikleri yapıldı.

TEMA Vakfı ile doğaya da destek olacağız

Sinpaş'ın etkinlikte sosyal sorumluluk partneri TEMA Vakfı'na İyi Bir Pazar'ın #iyikoş ve #iyisür taraflarından elde edilecek gelirlerin tamamı bağışlanacak.

  • Etiketler:

Yorum Yaz