Limonlu Bahçe Konakları'nda 2+1 daire satışları hızla sürüyor

Limonlu Bahçe Konakları'nda 2+1 daire satışları hızla sürüyor

Akyapı’nın Ümraniye’nin ‘En Nefes Alan Projesi’ olarak hayata geçirdiği Limonlu Bahçe Konakları’nda 2+1 dairelerin satışları tüm hızıyla devam ediyor.

Akyapı’nın ‘yaşamaktan keyif alacağınız projeler üretmek’ vizyonuyla hayata geçirdiği Limonlu Bahçe Konakları, satışa çıktığı Aralık 2021’den bu yana yoğun talep görüyor. Ümraniye’nin ‘En Nefes Alan Projesi’ olarak hayata geçirilen, 850 milyon lira yatırım büyüklüğüne sahip Limonlu Bahçe Konakları, 15 blokta 509 daireden oluşuyor ve 148 adet ticari alanı da içinde barındırıyor. Ümraniye’nin en değerli bölgesi olan Yamanevler’de ve Ümraniye’nin kalbi Alemdağ Caddesi üzerinde yer alan projede dairelerin fiyatları metrekare başına 27 bin TL’den başlıyor.


HER 2+1 DAİREYE 2 OTOPARK

Aile konseptinde hazırlanan, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinde 36 farklı tipte dairenin sunulduğu projede, 2+1 dairelerin satışları tüm hızıyla sürüyor. Limonlu Bahçe Konakları’nın 120 metrekare brüt alana sahip 2+1 daireleri, modern iç ve dış tasarımının yanı sıra sektöre birçok yenilikçi yaklaşım da sunuyor. Sektörde 2+1 dairelere tek araçlık park yeri verilirken, Limonlu Bahçe Konakları’nda 2+1 dairelere de diğer dairelerde olduğu gibi 2 araçlık kapalı otopark ayrıldı. Ayrıca 3 metre tavan yükseklikleriyle de ferah yaşam alanının en modern örneği, Limonlu Bahçe Konakları’nda inşa ediliyor.


EBEVEYNLERE ÖZEL ALANLAR

Pandemiyle birlikte talebin arttığı balkonlar da projenin bir diğer artısı… Limonlu Bahçe Konakları’nda bütün dairelerde ana balkon bulunurken, 3+1 ve 4+1 dairelerde ayrıca ebeveyn balkonu seçeneği de yer alıyor. Yalnızca ebeveyn yatak odasından girişi bulunan ebeveyn balkonu ve tüm daire tiplerinde yer alan ebeveyn banyosu seçenekleri ile Limonlu Bahçe Konakları’nda dört dörtlük bir ebeveyn yaşam alanı imkanı sunuluyor.


YENİ EVLİLERİN DE TERCİHİ

2+1 dairelerde sunulan ayrıcalıkların yanı sıra Ümraniye’de yaşamanın avantajları da projeyi yeni evli çiftlerin ilk tercihlerinden biri haline getiriyor. Ümraniye’de markalı projelerin sayısının artmasıyla bölge; değerine değer katıyor. Özellikle bu yıl içinde açılacak olan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin Limonlu Bahçe Konakları’na çok yakın konumda bulunması, projenin prim potansiyelini arttırıyor. Ayrıca 2012 yılından itibaren birçok banka, özel kuruluş ve büyük ölçekli iş merkezinin de genel müdürlüklerini Ümraniye’ye taşımasıyla birlikte daha da gelişen bölge, yeni evli çiftlere ilk yatırımları için önemli bir fırsat sağlıyor. Alemdağ Caddesi üzerinde bulunan konumuyla toplu taşımanın ve çevre yollarının merkezinde bulunan projenin önünde Yamanevler metro durağı bulunuyor. Köprü, havalimanı, D-100 Karayolu ve Kuzey Marmara Otoyolu gibi ana arterlerin odak noktasında bulunan proje, Millet Bahçesi’ne yakınlığıyla da dikkat çekiyor.


TÜM İHTİYAÇLAR BAŞÇARŞI’DA

Proje içerisinde yer alan BAŞÇARŞI’da market, manav, üreticiden tüketiciye direkt olarak ulaşan ürünlerin satıldığı organik pazar alanı, restoran, kafe ve mağaza alanları bulunuyor. Ayrıca Projede 2 bin 450 metrekare kapalı sosyal tesis alanı bulunuyor. Kapalı havuz, fitness salonu, kapalı mini futbol sahası ve basketbol sahası, sauna, buhar odası ve Türk hamamı gibi sosyal alanlar yer alıyor. Projenin Alemdağ Caddesi cephesinde yer alan BAŞÇARŞI’ya, sosyal tesis alanına ve metro çıkışına 2+1 dairelerden direkt ulaşım imkanı bulunuyor. Cadde manzaralı 2+1 daireler projenin ve Ümraniye’nin en iyi lokasyonunda yer alırken, Limonlu Bahçe Konakları tüm bu özellikleriyle her şey dahil konseptinde bir yaşam projesi olma özelliği taşıyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

"İzolatör deprem etkisini yarı yarıya azaltıyor"
  • 14.11.2022 13:24

"İzolatör deprem etkisini yarı yarıya azaltıyor"

AKYAPI Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Dinçel, “ İzolatörlü yapının asıl amacı de ...

Big Country Büyükçekmece villa projesi görücüye çıktı!
  • 26.10.2022 16:15

Big Country Büyükçekmece villa projesi görücüye çıktı!

Akyapı imzasıyla hayata geçirilen Big Country Büyükçekmece villa projesi basına ...

Hüseyin Dinçel, Big Country villa projesini anlatıyor!
  • 26.10.2022 16:14

Hüseyin Dinçel, Big Country villa projesini anlatıyor!

Akyapı Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Dinçel, Big Country Büyükçekmece villa pro ...

Mavera Comfort'ta deprem izolatörlü konutları Japonlar inceledi!
  • 12.10.2022 15:58

Mavera Comfort'ta deprem izolatörlü konutları Japonlar inceledi!

Başakşehir’de bulunan Mavera Comfort temel kolonlarına yerleştirilen deprem izol ...