Kempinski Residences Balmumcu İstanbul projesi için imzalar atıldı

Kempinski Residences Balmumcu İstanbul projesi için imzalar atıldı

İstanbul'un en lüks ve en merkezi semtinde yapımına başlanan Lüks Rezidanslar, Kempinski Hotels işletmesinde yine ilklere imzasını atıyor olacak.

İstanbul, dünyanın en heyecan verici şehirlerinden biridir; doğu ve batı sentezini çok iyi harmanlayarak ezelden beri ziyaretçilerini ağırlayan hayati bir bağlantıdır. 2024 yılının başlarında ilk misafirlerini ağırlayacak olan Kempinski, Balmumcu - Beşiktaş semtinde seçkin, lüks rezidanslar için yeni bir işletme sözleşmesi imzalayarak,  bu küresel şehrin önde gelen hotel gruplarından biri olarak pozisyonunu güçlendiriyor. 

Yemyeşil bir vadide, 30.000 metrekarelik geniş bir arazinin kalbinde yer alan Kempinski Residences Balmumcu, beş modern binaya yayılmış 155 rezidans ve 11 seçkin villa ile Boğazın nefes kesici manzarasına karşı ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 194 ila 1.340 metrekare arasında değişen rezidanslar ve villalar, İstanbul' un iş ve ticaret merkezinin kalbinde lüks yaşamı zirvede yaşatacak ve bu anlamda Kempinski tarafından sağlanan özel bir Residence Concierge, Resident's Lounge, spor salonu, açık havuz ve vale park hizmeti gibi ayrıcalıklı hizmetler sunuyor olacak. 

“Köklü, lüks otel gruplarının işletme uzmanlığından yararlanan özel markalı konutlara olan talep, son yıllarda artarak devam ediyor ve bu da dünyanın en seçici yatırımcıları arasında en güvenilir ve kişisel bilinirlik açısından en önemli göstergesidir.”

Kempinski Group CEO'su ve Kempinski AG Yönetim Kurulu Başkanı Bernold Schroeder “Kempinski 30 yılı aşkın bir süredir İstanbul'da bulunuyor ve bu güzel şehrin kalbimizde özel bir yeri var. Bu güzel, lüks rezidans koleksiyonunu yönetmekle görevlendirilmek, Kempinski'nin İstanbul'da sahip olduğu büyük önemin ve şehirdeki uzun vadeli ortağımız Astaş Holding ve Türkiye'nin önde gelen inşaat şirketlerinden biri olan Yapı&Yapı ile olan ilişkimizin gücünü yansıtıyor" diyerek duyduğu gururu dile getiriyor.

Özenle ve rahatlık hedeflenerek tasarlanmış birbirinden eşsiz, zeminden tavana uzanan pencerelerden her biri eşsiz Boğaz ve İstanbul siluetine hakim manzaralara sahip, çok sayıda konfigürasyona sahip 155 rezidanstan oluşuyor. Dubleks Roof Penthouses gibi daha büyük metrekarelere sahip rezidanslar ise, cömert panoramik balkonlara ve çift yönlü pencerelere sahipken, Bahçe Dubleks rezidanslar ise özel havuzlara ve geniş dış mekan alanlara sahiptir. Meşe parke zeminler, mat bronz rengi metal aksanları ve baştan sona sıcak, nötr tonlar ile iç mekanlar modern, şık ve zamansız tasarlanarak bütünleşen mekanlar oluşturulmuştur. Son teknoloji cihazlarla donatılmış tam donanımlı mutfaklar, küvetli mermer banyolar ve özel balkonlar, bu projeyi İstanbul'un en lüks konut projelerinden biri olarak nitelendiriyor.

Rezidans Lounge, ev sahiplerine dinlenmek ve günün stresinden uzaklaşmak için ferah bir alan sunarken aynı zamanda komşuları bir araya getiren projenin zengin sosyal alanlarından sadece bir tanesi. Dışarıda, 24.000 metrekareden fazla yeşil alan, yüzme havuzu ve Vitamin Bar, özel bir çocuk havuzu, küçüklerin diğer sakinleri rahatsız etmeden oyun oynayabileceği çocuk oyun alanı bulunuyor. Diğer olanaklar arasında son teknoloji ile donatılmış özel spor salonu, 24 saat güvenlik, vale park hizmeti, kuru temizleme ve çamaşırhane, havaalanı transferleri ve sekreterlik hizmetleri gibi ek hizmetler düzenleyebilen Residence Concierge bulunmaktadır
 
Merkezi konumda olan Kempinski Residences Balmumcu, İstanbul, lüks butiklerin ve restoranların bulunduğu Zorlu Center’a, her türlü ulaşım bağlantılarına ve hareketli alışveriş noktalarına yakınlığı ile ideal bir konumdadır.

Kempinski Residences Balmumcu, Kempinski tarafından yönetilen ve Astaş Holding’e ait Kempinski Residences Astoria, Kempinski Residences Bellevue ve Macka Residences by Kempinski rezidans projeleri ve ayrıca da  Boğaz kıyısındaki efsanevi Çırağan Palace Kempinski İstanbul saray resortun  arasına katılacaktır.

Kempinski Residences Balmumcu'nun inşaatına başlandı ve ilk konutların 2024'ün başlarında ev sahiplerine teslim edilmesi öngörülüyor. 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Astaş Holding'ten yeni proje; Kempinski Residence Balmumcu
  • 16.03.2022 14:07

Astaş Holding'ten yeni proje; Kempinski Residence Balmumcu

Yemyeşil bir vadide, 30.000 metrekarelik geniş bir arazinin kalbinde yer alan Ke ...

Astaş Holding'ten yeni proje; Kempinski Residence Balmumcu
  • 14.03.2022 17:26

Astaş Holding'ten yeni proje; Kempinski Residence Balmumcu

Yemyeşil bir vadide, 30.000 metrekarelik geniş bir arazinin kalbinde yer alan&nb ...

Kempinski Residences Balmumcu İstanbul projesi için imzalar atıldı
  • 14.03.2022 16:47

Kempinski Residences Balmumcu İstanbul projesi için imzalar atıldı

İstanbul'un en lüks ve en merkezi semtinde yapımına başlanan Lüks Rezidanslar, K ...

Astaş Holding’ten dev proje
  • 07.02.2012 16:06

Astaş Holding’ten dev proje

Mandarin Oriental Hotel Grup, Türkiye’de lüks bir konut ve Residences at Mandari ...

Astaş Holding, 5 yılda 5 milyar TL'lik yatırım yapacak
  • 26.06.2017 09:34

Astaş Holding, 5 yılda 5 milyar TL'lik yatırım yapacak

Astaş Holding gelecek 5 yılda 5 yeni proje ile 5 milyar liralık yatırım yapacakl ...

Vedat Aşçı'nın kızı Susanne Aşcı dünya evine girdi
  • 14.05.2017 16:44

Vedat Aşçı'nın kızı Susanne Aşcı dünya evine girdi

Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Aşcı’nın kızı Susanne Aşcı muhteşem b ...