Greenist'te son daireler sahiplerini bekliyor!

Greenist'te son daireler sahiplerini bekliyor!

Sakinlerine şehrin merkezinde yemyeşil bir hayat vadeden Greenist’in cazibesi pandemi döneminde daha da arttı.

Son dönemde evde geçirilen zamanın büyük ölçüde artması, buna karşılık kentsel yaşam kalitesinin giderek düşmesi nedeniyle, konut projelerinde açık havaya ve yeşil alanlara olan talep her zamankinden daha fazla. Modern şehir yaşantısına yeni bir bakış getiren, sakinlerine şehrin merkezinde yemyeşil bir hayat vadeden Greenist'in cazibesi ise bu trende paralel olarak pandemi döneminde daha da arttı. Saray Grup tarafından hayata geçirilen proje, Bahçelievler'de, en prestijli konut projelerinin bir araya geldiği Basın Ekspres aksı üzerinde yer alıyor. Geniş kat bahçeleri, iç avluları, teras ve balkonları, çocuk parklarıyla, şehirden uzaklaşmadan doğa ile iç içe sağlıklı bir yaşam vadeden Greenist'te kalan son daireler satışta… 


Saray Grup Yönetim Kurulu üyesi Talin Saraylı Dikici, Greenist'i “kuş ve kelebek dostu bir proje” olarak tanımlıyor ve şunları söylüyor: “Son yıllarda betona boğulan sıkışık kent yaşamı hepimizi olumsuz yönde etkiledi. Pandemi ise bunun üzerine tuz biber ekti. Çocuklarımızın ağaçlara sarılmasını, kuş cıvıltısı duymasını istiyoruz. Maalesef bugün, kelebeği yalnızca kitaplarda gören bir nesil yetişiyor.”

Talin Saraylı Dikici, Greenist projesinde yeşil alanlara büyük titizlik gösterdiklerini belirtiyor: “Greenist'in en önemli artılarından biri de Bahçelievler semt korusuna komşu olması. Dolayısıyla yeşile dost, bol oksijenli bir ortam zaten en baştan beri doğal olarak vardı. Bunun yanı sıra konut sakinlerine hem geniş bir peyzaj alanı hem de kişiye özel yeşil alanlar oluşturduk. Greenist'i kat bahçeleri, teras ve balkonlar, iç avlular ve çocuk parkları ile donattık. Yıl boyunca çiçekli kalan, bölgeye özgü bitki örtüsü ile kaplanan Greenist'in sakinlerine adeta bir ‘vaha ortamı' sunduğunu söyleyebilirim.”

Güvenli bir sosyal yaşam, her yaşa sınırsız konfor

Greenist projesi kentin içinde daha yeşil bir çevre olanağını sunarken modern yaşamının vazgeçilmez konforlarını da bir araya getiriyor. 7/24 güvenlik, farklı tercihlere seslenen sosyal alanlar, çok sayıda otopark olanağı, güçlü bir ısı yalıtımı, enerji tasarrufu sağlayan üstün teknoloji kullanımı, yaşam keyfini artıran klima, ankastre beyaz eşya gibi pek çok özellik Greenist'i benzerlerinden ayrıştırıyor. Greenist'te hiçbir ticari alan bulunmuyor. Projenin sosyal alanları ise özlenen bir yaşam tarzının kapılarını aralıyor. Çok amaçlı spor sahası, oyun parkları, bisiklet parkuru, açık ve kapalı yüzme havuzu, özel çocuk kulübü, okul servisi bekleme alanı ve hobi odaları ile öne çıkan proje, özellikle çocuklu ailelerin tercihini oluşturuyor. İş stresinden bunalan yetişkinler ise sauna, buhar ve masaj odaları, açık ve kapalı havuzu, oyun salonu, kafe ve restoranı, fitness salonu, pilates ve yoga odalarında günün yorgunluğunu atıyor. Pandemiyle birlikte daha da önem kazanan özel spor alanları ve çocuk parkları, sunduğu hijyenik ortamla kullanıcıların sağlığını güvence altına alıyor.  

Konumu ve sağladığı gelişkin altyapı ile bölgenin en cazip yeşil konut projesi olan Greenist, farklı ihtiyaçlara yanıt veren 1+1, 2+1, 2+1 dublex, 3+1, 3+1 dublex, 4+1, 4.5+ 1, 4.5+1 dublex, 5+1 dublex daire seçeneklerine sahip. Konutların tamamında fırın, set üstü ocak, davlumbaz, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, salon ve ebeveyn odasında klima bulunuyor. Greenist sakinleri ayrıca, dairelerindeki oda sayısı kadar otopark hakkı elde ediyor. Greenist, 24 saat çalışan kamera sistemi ve giriş çıkış noktalarında yer alan görevlileriyle günün her saatinde güvenli bir yaşam ortamı sunuyor. Tüm bu nedenlerle, bölgede çok sayıda konut projesi bulunmasına rağmen, Greenist'teki dairelerin tamamına yakını birkaç yıl gibi kısa bir sürede sahiplerine kavuştu.  Şimdi kalan son daireler yeni sahiplerini bekliyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Greenist Güneşli projesinin lansmanı yayında!
  • 23.01.2013 15:27

Greenist Güneşli projesinin lansmanı yayında!

Saray Grup imzası taşıyan Greenist projesi Güneşli Basın Ekspres Yolu üzerinde i ...

Greenist Saray Grup örnek daire görselleri yayında!
  • 04.07.2013 17:08

Greenist Saray Grup örnek daire görselleri yayında!

Saray Grup tarafından Güneşli'de yükselen Greenist projesinin örnek dairesini Em ...

Greenist projesinin foto galerisi! Güneşli Greenist'in görselleri!
  • 23.01.2013 11:39

Greenist projesinin foto galerisi! Güneşli Greenist'in görselleri!

Greenist, iç avlu ve kat bahçeleri, otopark, zengin sosyal aktivite olanakları v ...

Greenist'te son daireler sahiplerini bekliyor!
  • 27.02.2021 17:32

Greenist'te son daireler sahiplerini bekliyor!

Sakinlerine şehrin merkezinde yemyeşil bir hayat vadeden Greenist’in cazibesi pa ...

İnşaat Malzemeleri Birleşik Endeksi, temmuzda temkinli yükseldi
  • 20.08.2020 09:49

İnşaat Malzemeleri Birleşik Endeksi, temmuzda temkinli yükseldi

İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi temmuz ayı sonuçlarına göre salgınının ...

Kuşadası’nda Emlak Vergisi ödemeleri evden yapılıyor
  • 29.05.2020 09:15

Kuşadası’nda Emlak Vergisi ödemeleri evden yapılıyor

Kuşadası Belediyesi, salgın nedeniyle evden çıkamayan 65 yaş üzeri vatandaşların ...