Göktürk Yalın Evler’de dairelerin yüzde 50'si satıldı

Göktürk Yalın Evler’de dairelerin yüzde 50'si satıldı

İnşaatın yüzde 75’i ve fiyatı 207 bin dolardan başlayan dairelerin yüzde 50’sinin satışı tamamlandı

İstanbul'un merkezinde, doğa ile bütünleşmiş, planlı gözde yaşam alanlarından Kemerburgaz Göktürk'te, güneş ve oksijeni hayata katan şeffaf cam dış cephesi ve özgün mimarisiyle fark sunan Yalın Evler Projesi'nde, “mutlu sona” birkaç adım kaldı. Fiyatları 207 bin dolardan başlayan dairelerin yüzde 50'si, 1,5 yıl içinde satılırken, inşaatın da yüzde 75'i tamamlandı. Keleşoğlu ve Zilal İnşaat tarafından projenin örnek dairesi de, müşterilerin beğenisine sunuldu. 
Göktürk Yalın Evler

İstanbul Caddesi'nin sonunda ormana komşu olan Göktürk Yalın Evler Projesi, bahçe ve çatı dubleksleri ile bahçe ve normal katlarda yer alan toplam 146 konut ve 10 dükkandan oluşuyor. Göktürk Yalın Evler'de, 67 metrekareden başlayan 1+1'lerden 261 metrekareye varan 5+1'lere kadar değişik metrekare ve daire tiplerinin yanı sıra, 2,5+1 ve 3,5+1 gibi, her beklentiye yanıt veren, zengin ara metrekare seçenekleri de yer alıyor. 
Göktürk

Her alanı işlevsel kılan ve Türkiye'de ilk kez hafif çeliği de barındıran karma bir sistemle inşa edilen Yalın Evler Projesi'nde, fiyatı 207 bin dolardan başlayan daireler, yüzde 25 peşin 24 aya varan, sıfır faizli, avantajlı kredi seçenekleri ile satışa sunuluyor. Dileyen alıcılar ise, banka kredisi kullanabiliyor.  Yurt dışından da yoğun talep gören Yalın Evler'de, satışı tamamlanan dairelerin yüzde 20'sine yakınının, yurt dışındaki yerli ve yabancı alıcılar tarafından satın alındığı belirtiliyor. Daire satın alanlar, kat irtifakı tapularına da hemen kavuşuyor.
Göktürk Yalın Evler

Cam dış cephe, dairelere güneş ve oksijen depoluyor…

Göktürk Yalın Evler, özel tasarlanmış dış kolonları, güneş ve oksijeni eve taşıyan transparan cam cepheleri, iklim kalkanı özelliğine sahip ahşap cephe kabuğu, farklı katlardaki teras ve bahçe olanakları ile bölgenin ultra modern projesi olma özelliği taşıyor.  Proje, duvarsız cam yüzeyi sayesinde bitişikteki orman ile oksijen alışverişini en üst seviyeye taşıyor. Bu yüzeyi gerektiğinde örtebilme ve böylece gün ışığını yönlendirebilme olanağı sağlayan doğal ahşap kabuğu ise, güneşten doğal ışık ve ısıyı dilediği kadar elde etme ayrıcalığı kazandırıyor.
Göktürk Yalın Evler

Göktürk bölgesinin kayalık sağlam zemini ve özel tasarlanmış dış kolonlar da, deprem güvenliği açısından Yalın Evler Projesi'ne, artı değer katıyor. Açık havuz, sauna fitness merkezi, toplantı salonları, çocuk oyun alanı ve loby cafe gibi zengin sosyal donatıları barındıracak Göktürk Yalın Evler Projesi, daire sakinleri ve misafirleri için yeterli düzeyde kapalı otoparkları ve her daireye özel depo alanları ile insanı ön planda tutan bir yaşam konforu sunuyor. Proje, alışveriş ve eğlence merkezlerine yürüyüş mesafesinde olmasının yanı sıra, 3. havaalanına yakınlığıyla da, yaşam maliyeti ve yatırım açısından avantaj sağlıyor.
Göktürk Yalın Evler

Göktürk Yalın Evler salon görseli

 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Göktürk Yalın Evler’de dairelerin yüzde 50'si satıldı
  • 22.04.2014 12:03

Göktürk Yalın Evler’de dairelerin yüzde 50'si satıldı

İnşaatın yüzde 75’i ve fiyatı 207 bin dolardan başlayan dairelerin yüzde 50’sini ...