maritbet girişmaritbet
Ebruli Ispartakule’de satışlar başladı!

Ebruli Ispartakule’de satışlar başladı!

TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO Güvencesi ile Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat ortaklığında yükselen Ebruli Ispartakule’de satışlar öne çekildi

Nisan ayında satışa sunulması beklenen projede konut alıcılarına Emlak Konut GYO tarafından başlatılan ‘Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti' kampanyasından yararlanma imkanı sağlanmak için satışlar öne çekildi.

TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO Güvencesi ile planlı bir şekilde gelişen Ispartakule'nin yeni projesi Ebruli Ispartakule'de tarihi konut kampanyasıyla birlikte satışlar başladı.

Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat'ın Nisan ayında satışını başlatacağı proje, Emlak Konut GYO'nun tarihi konut kampanyasını yatırımcılara sunabilmek için öne alındı.

‘Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti' kampanyası dahilinde satışların başladığı projede yüzde 5 peşinatla; 60 aya vade farksız, 120 ay 0,45 ve 240 aya yüzde 0.79 vade oranıyla konut kredisi kullanma imkanı yatırımcılara sunuluyor. Ebruli Ispartakule'de 2+1 daireler peşin 419.900 bin TL'den başlarken, kampanya 31 Mart'a kadar devam edecek. 

Sağladığı yüksek prim avantajı ile konut alıcılarına emsalsiz bir yatırım fırsatı sunan Ortak Girişim, Ebruli Ispartakule'yi bölgede prestijli bir yaşam projesi olarak konumlandırıyor.

600 MİLYON TL'LİK YATIRIMLA HAYATA GEÇİYOR 

İstanbul'un nitelikli konut bölgesinde 600 milyon TL'lik yatırım bedeli ile hayata geçirilen proje, gözde yatırım aracı olarak konut alıcıları tarafından büyük ilgi görüyor.

Modern yaşam alanları sunan Ebruli Ispartakule, lüks ve konforlu detaylarla sahip daire seçenekleri ile öne çıkıyor. 4 katlı konaklar ile  28 katlı kulelerin yer aldığı Ebruli Ispartakule'de aile öncelikli yaşam yatırımcılara sunuluyor.

2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede 724 daire ve 52 cadde mağazası yer alıyor. Tamamı geniş ve ferah dairelerden oluşan Ebruli Ispartakule'de; 114 metrekareden başlayan 2+1, 162 metrekareden başlayan 3+1 ve 192 metrekareden başlayan 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.

ZENGİN SOSYAL YAŞAM ALANLARI SUNUYOR 

Bölgenin talep gören konut projeleri arasında yer alan Ebruli Ispartakule, 41 bin 168 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.
Özgüven Mimarlık'ın imzasının bulunduğu proje, peyzaj ve geniş yeşil alanlarıyla konut alıcılarına ferah yaşam alanları sunuyor.

Proje alanının yaklaşık %65'inin peyzaja ayrıldığı projede; kapalı yüzme havuzları,hobi odaları, ebru dersleri,  fitness, hamam, sauna, buhar odaları bulunuyor.

Eğitim kurumlarının yer aldığı bir bölgede projelendirilen Ebruli Ispartakule'de kafe ve restoranların yanı sıra 1.050 araç kapasiteli kapalı otopark ile biri yaklaşık 774 metrekare diğeri ise 720 metrekare büyüklüğünde 2 sosyal tesis de yer alıyor.

ÇEVRECİ ÖZELLİKLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Ebruli Ispartakule'nin ortak alanların aydınlatılmasında  yenilenebilir enerji kullanımı devreye girerken otoparklarda da elektrikli şarj üniteleri yer alacak.  Ayrıca, lavabo ve banyo suları gri su arıtma havuzunda arıtılarak peyzaj ve bahçe sulamasında değerlendirilecek.

Ebruli Ispartakule, enerji ve su tasarrufu özellikleriyle site sakinlerine katkı sağlayacak.

ULAŞIM AĞI İLE ÇEVRİLİ BİR LOKASYONDA YER ALIYOR

TEM Otoyoluna yakın bir noktada yükselen Ebruli Ispartakule ulaşım açısından  son derece avantajlı bir konumda yer alıyor.

Çalışmaları devam eden Metro'ya yürüme mesafesinde bulunan proje; hizmete giren Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı yolları, 3. Havaalanı gibi projelerin kesişim noktasında yükseliyor.

Yüksek yatırım potansiyeline sahip projenin; TEM Otobanına 1 dakika, Atatürk Havalimanı'na 21 kilometre, 3. Havalimanı'na 42 kilometre mesafede yer alması Ebruli Ispartakule'yi şehrin gözde noktalarından biri haline getiriyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

'Ispartakule'yi iyi biliyoruz, iyi analiz ettik'
  • 20.02.2017 09:45

'Ispartakule'yi iyi biliyoruz, iyi analiz ettik'

Sıtar İnşaat Genel Müdürü Müslim Güzel, Ispartakule'nin yeni projesi Ebruli Ispa ...

Ebruli Ispartakule’de satışlar başladı!
  • 17.02.2017 14:35

Ebruli Ispartakule’de satışlar başladı!

TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO Güvencesi ile Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İ ...