Doğa Konakları Pendik'te satışlar başladı

Doğa Konakları Pendik'te satışlar başladı

Aydos Ormanları’nın hemen yanı başında yer alan Doğa Konakları’nda yaşam Aralık’ta başlayacak…

BEZA İnşaat tarafından Pendik Velibaba'da hayata geçirilen Doğa Konakları, metrekaresi 1.700 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Bölgenin ilk markalı konut projesinde, toplam 103 daire yer alıyor. Aydos Devlet Ormanı ve Pendik Sahili arasında özel bir konumda bulunan Doğa Konakları'nda tüm daireler 95 m2 büyüklüğünde 2+1 tipte inşa ediliyor. Ocak ayında temeli atılan projenin teslimi ise Aralık'ta planlanıyor. 

Bugüne kadar İstanbul Anadolu Yakası'nda onlarca farklı yapıya imza atan BEZA İnşaat, Pendik Velibaba'da modern yaşamın ilk mimari projesini hayata geçiriyor. Toplam 4.500 m2 alan üzerinde kurulu Doğa Konakları'nda ısıtma sistemi, kablo tv, otopark, çocuk oyun alanı, depolar ve 24 saat güvenlik hizmeti standart olarak sunulurken, projenin içerisinde ayrıca küçük bir de alışveriş merkezi yer alıyor.

Doğa Konakları genel görünümü

Şehrin merkezinde, orman ve deniz havası bir arada!

İstanbul'un oksijen depolarından Aydos Ormanları'nın hemen yanı başındaki Doğa Konakları, Pendik Sahili'ne de oldukça yakın mesafede bulunuyor. Ev sahibi olmayı planlayanlara hayal ettikleri huzurlu yaşamı vaad eden proje, özellikle yatırımcılar için, kısa sürede hızlı gelişim göstermesi beklenen avantajlı bir lokasyona da sahip. Doğa Konakları'nın etrafında; Sabiha Gökçen Havalimanı, Atış Poligonu, Marmara Üniversitesi Hastanesi, İstanbul Park, Organize Sanayi Bölgeleri, Viaport AVM ile Süleyman Şah, Okan, Sabancı ve Gedik Üniversiteleri yer alıyor. D100 ve TEM Çevre Yolu'na 5 dakika mesafedeki proje, otobüs ve minibüs hatlarının ise üzerinde bulunuyor.  

Peşin alımlarda %10 indirim fırsatı

Pendik Velibaba'nın ilk markalı konut projesinden daire almak isteyenlere peşin ödemelerde %10 indirim avantajı sunuluyor. Daire fiyatlarının 165 bin ile 200 bin TL arasında değiştiği Doğa Konakları'nda, dileyenler banka kredisi ile kira öder gibi ev sahibi olabiliyor.

BEZA İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen Doğa Konakları hakkında detaylı bilgi almak isteyenler www.dogakonaklari.com adresini ziyaret edebilir ya da (0216) 702 10 40 – 50 numaralı telefonlardan projenin satış ofisi ile iletişime geçebilirler. 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Erken teslim müjdesi, yüzde 85’ini sattırdı
  • 02.10.2014 09:42

Erken teslim müjdesi, yüzde 85’ini sattırdı

BEZA İnşaat’ın Pendik Velibaba’daki kendi arsası üzerinde yaptığı ve teslimleri ...

Doğa Konakları’nda erken teslim müjdesi
  • 08.07.2014 11:36

Doğa Konakları’nda erken teslim müjdesi

BEZA İnşaat, şu anda yaklaşık %70’ini tamamladığı projenin yıl sonuna planlanan ...

Pendik Doğa Konakları’nın yüzde 60'ı satıldı
  • 27.05.2014 10:39

Pendik Doğa Konakları’nın yüzde 60'ı satıldı

Lansmanla birlikte Doğa Konakları’nın yüzde 60’ını satan Beza İnşaat, yeni proje ...

Doğa Konakları Pendik'te satışlar başladı
  • 06.05.2014 09:40

Doğa Konakları Pendik'te satışlar başladı

Aydos Ormanları’nın hemen yanı başında yer alan Doğa Konakları’nda yaşam Aralık’ ...