Çiftçi Towers, Yves Saint Laurent'in şovuna ev sahipliği yaptı

Çiftçi Towers, Yves Saint Laurent'in şovuna ev sahipliği yaptı

Zincirlikuyu'da yer alan Çiftçi Towers'ta Yves Saint Laurent Make-Up Workshops gerçekleşti.

Özlem Güsar tarafından kurulan OGGUSTO öncülüğünde gerçekleştirilen Yves Saint Laurent Make-Up Workshops'a cemiyetten önemli isimler katıldı. Çiftçi Towers'ın muhteşem İstanbul manzaralı rezidansında ünlü makyaj artisti Cem Bozkurterdem'den keyifli bir makyaj eğitimi aldı.

Estetik ve teknolojiyi bir araya getiren mimarisi ve panoramik manzaraya sahip rezidanslarıyla İstanbul'a değer katan Çiftçi Towers, düzenlediği özel etkinliklerle sunacağı ayrıcalıklı yaşama dair ipuçları vermeye devam ediyor. Çiftçi Towers, bu defa dünyanın en önemli markalarından Yves Sain Laurent'le cemiyet hayatının önemli isimlerini buluşturdu.

çiftçi towers

Yves Saint Laurent Make-Up Workshops, Özlem Güsar tarafından kurulan Türkiye'nin ilk ve tek dijital lüks platformu OGGUSTO öncülüğünde 21-22 Mart tarihlerinde Çiftçi Towers'da gerçekleştirildi.Ünlü makyaj artisti ve eğitmeni Cem Bozkurterdem'in keyifli makyaj eğitimi ile makyaj dünyasının merak edilen gizleri keşfedildi. Eğitim sonrası OGGUSTO dostları, Yves Saint Laurent makyaj artistlerinden kişisel makyaj servisi aldı. 

özlem güsar

OGGUSTO'nun kurucusu Özlem Güsar, “Yeni dünya düzeninde lüks artık sadece satın almak değil, birçok şeyi herkesten önce bilmek anlamına geliyor” dedi.OGGUSTO'nun okuyucuları tarafından “vazgeçilmez keyfimiz” olarak adlandırılmasının sebebinin her şeyi herkesten önce paylaşmaları olduğunu vurgulayan Güsar şöyle devam etti: “İnsanlar artık satın almaktan önce kişisel deneyimler, kendilerini bilgilendirecek ve ruhen zenginleştirecek bazı keyifler istiyor. OGGUSTO'nun amaçlarından bir tanesi de dijital olmanın yanısıra OGGUSTO dostlarını böyle özel deneyimlerle bir araya getirmek. Bu projede de dünyanın en iyi lüks kozmetik markalarının başında gelen Yves Saint Laurent Beauté ile buluşmuş olmaktan çok mutluyuz.”

Cem Bozkurterdem

Çiftçi Towers'da ayrıcalıklı yaşam yakında başlıyor

Çiftçi Towers, iş, finans, eğlence ve sanat dünyasının merkezindeki özel konumuyla odak noktası olacak. İstanbul'un en değerli noktasında Maslak, Zincirlikuyu ve Beşiktaş hattında inşa edilen Çiftçi Towers, muhteşem panoramik İstanbul manzarasıyla ayrıcalıklı bir yaşam sunacak. Tüm dünyadan İstanbul'a gelenlerin mutlaka görmek isteyeceği, yaşayanların gerçekten kendini özel hissedeceği ikonik bir yapı olması hedefiyle tasarlanan Çiftçi Towers, apart daireleri, ünlü restoranları, dünya markalarını buluşturan ticari alanları ve uluslararası standartları daha yukarı taşıyan ofis katlarıyla çok yakında hizmete giriyor. 

45'er katlı 2 zarif kulede 288 apart daire 

Çiftçi Towers'da 45'er katlı, 2 zarif kulede sadece 288 apart daire bulunacak. Bir numaralı kulenin ilk 10 katı tüm birimleriyle bağımsız bir bina gibi tasarlanan ofis katlarından oluşuyor. İki kuleyi birbirine bağlayan yeşil örtüde açık havuz ve 343 metre koşu parkuru tasarlandı. Dairelerin en küçüğü 221 metrekare ve tüm daireler 3 metre 15 santimetre tavan yüksekliğiyle dikkat çekici. 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Çiftçi Towers projesinden son görüntüler!
  • 22.10.2012 18:20

Çiftçi Towers projesinden son görüntüler!

Çiftçi Towers projesinde inşaat tüm hızıyla devam ediyor. Emlaktasondakika.com e ...

Çiftçi Towers projesinin şantiyesinde son durum ne?
  • 27.06.2013 14:25

Çiftçi Towers projesinin şantiyesinde son durum ne?

Çiftçiler Holding tarafından Zincirlikuyu bölgesinde inşa edilmekte olan Çiftçi ...

Çiftçi Towers projesinde son durum ne?
  • 19.01.2013 17:36

Çiftçi Towers projesinde son durum ne?

Çiftçi Towers projesinin son durumunu emlaktasondakika.com ekibi olarak havadan ...

Çiftçi Towers Zincirlikuyu projesinden ilk fotoğraflar!
  • 08.10.2012 11:37

Çiftçi Towers Zincirlikuyu projesinden ilk fotoğraflar!

Zincirlikuyu'da inşa edilen Çiftçi Towers, Çiftçiler Gayrimenkul ve Türkerler İn ...

Çiftçi Towers, Yves Saint Laurent'in şovuna ev sahipliği yaptı
  • 06.04.2017 15:00

Çiftçi Towers, Yves Saint Laurent'in şovuna ev sahipliği yaptı

Zincirlikuyu'da yer alan Çiftçi Towers'ta Yves Saint Laurent Make-Up Workshops g ...

Çiftçi Towers'ın 33. katında davetler başladı!
  • 27.10.2016 08:50

Çiftçi Towers'ın 33. katında davetler başladı!

İstanbul’un yeni cazibe merkezi Çiftçi Towers’da hareket başladı. Cemiyet hayatı ...