maritbet girişmaritbet
TOKİ'nin Ankara'da villa ihalesi iptal!

TOKİ'nin Ankara'da villa ihalesi iptal!

Kuzey Ankara Kent Girişi 212 adet villa inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi ihaleleri çeşitli nedenlerle iptal edildi

 

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından daha önce duyurusu yapılarak açılan Kuzey Ankara Kent Girişi 212 adet villa inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi ile Ağrı Diyadin'e 50 yataklı hastane inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi ihaleleri çeşitli nedenlerle iptal edildi.
Kuzey Ankara kent girişine 212 adet villa inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işinin ihalesinde 1 Nisan 2010 tarihinde projelerdeki değişiklik nedeniyle iptal kararı alındı. İhaleye ait duyuru, 30 Mart 2010 tarihli Kamu İhale Bülteninde yapılmıştı.

Ağrı Diyadin'e 50 yataklı hastane inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesinin ihalesi ise 1 Nisan 2010 tarihinde iptal edildi. 17 Mart 2010 tarihli Kamu İhale Bülteninde duyurusu yapılan ihalede iptale gerekçe olarak ihale kapsamındaki değişiklik gösterildi.

Bu arada Bingöl Merkez Yamaç, Bingöl Genç Suveren'de yapılacak 1'er adet jandarma takım karakolları inşaatları ile altyapı ve çevre düzenleme işlerinin ihaleleri sonuçlandı. İhaleyi toplam 8 milyon 380 bin lira bedelle, "Ekip Uluslararası İnşaat Taahhüt Turizm ve Ticaret Limited Şirketi" kazandı.
İhalede işin başlangıç tarihi 29 Mart 2010, bitiş tarihi ise 18 Temmuz 2011 olarak belirlendi.
Açık ihale usulü ile 25 ocak 2010 tarihinde açık ihale usulü ile yapılan ihale için 4 firma teklif vermiş, komisyon bu tekliflerin tümünü geçerli saymıştı.
 

  • Etiketler:

Yorum Yaz