TOKİ’den Ağrı’da hastane ihalesi

TOKİ’den Ağrı’da hastane ihalesi

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Ağrı Suçatağı’na 300 yataklı hastane inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesini yaptırmak üzere ihale açtı


 


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Ağrı Suçatağı'na 300 yataklı hastane inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesini yaptırmak üzere ihale açtı.
Yer tesliminden itibaren bin 200 günlük süreyi kapsayacak olan hastane inşaatının ihalesi, 23 Haziran 2010 tarihinde saat 15.00'te TOKİ'de "açık ihale usulü" ile yapılacak.
Ekonomik açıdan en avantajlı teklif, sadece fiyat esasına göre belirlenecek olan ihaleye yerli ve yabancı tüm istekliler katılabilecek.        
Ancak ihalede yerli istekliler lehine yüzde 15 oranında fiyat avantajı uygulanacak. Katılımcılar şartnameyi bedel ödeyerek TOKİ'den satın alabilecekler.
Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları ihale günü ihale saatine kadar anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verilecek.
Buna göre ihale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacak.
        
İşin tamamı için teklif verilecek olan ihalede katılımcılar teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler.
 
  • Etiketler:

Yorum Yaz