hyatt regency ataköy

Ataköy sahildeki otel projesi Hyatt Regency açıldı!

Turizm Uğurcan Tokay 12.01.2015
Hyatt Regency İstanbul Ataköy, 12 Ocak 2015 günü itibariyle kapılarını ziyaretçilerine açtı.
Ataköy sahilde inşa edilen Hyatt Regency İstanbul, 12 Ocak 2015 Pazartesi günü açıldı. Konumu ile dikkat çeken otel eşsiz deniz manzarasına sahip.

5 yıldızlı hayata geçirilen Hyatt Regency İstanbul Ataköy'ün Genel Müdürü Stefan Radstrom 'Otelimiz, konuklarını en iyi şekilde ağırlamak için tüm detaylar düşünülerek tasarlandı. Bölge halkı için de yeni bir çekim merkezi olmayı amaçlıyoruz. Bu amaçla otel bünyesinde benzersiz restoranlardan spa ve fitness merkezine kadar birçok özel alan oluşturuldu. Otelimiz, Atatürk Uluslararası Havalimanı ve şehrin kalbi olan Taksim'e çok yakın bir konumda bulunuyor. Bu özelliğiyle, hem iş amaçlı hem de turistik amaçlı seyahat eden misafirlerimiz için oldukça cazip bir konuma sahibiz' diye konuştu.

Geniş ve ferah 284 odadan meydana gelmekte olan Hyatt Regency lüks seçenekleriyle dikkat çekiyor. Süit oda sayısı 30 olarak belirlenen projede odaların büyüklüğü 31 metrekare ile 230 metrekare arasında değişiyor. Küvet ve duş seçeneğinin aynı anda sunulduğu odalarda 42 inç genişliğe sahip televizyon seçeneği yer almakta.

Ataköy projeleri ataköy hyatt regency hyatt regency ataköy açıldı