Metropol İstanbul / Varyap - GAP İnşaat

Varyap - GAP İnşaat firmasının Metropol İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
açılış töreninde dua edenler

Roman vatandaşlar konut sahibi oldu

TOKİ Rüya Tulumbacı 16.10.2015
Balıkesir'in Bandırma ilçesinde, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Roman vatandaşlar için inşa edilen 124 konut törenle teslim edildi.

‘Kış en çok fakir ve fukaraya gelir'

100. Yıl Mahallesi'nde düzenlenen anahtar dağıtım töreninde konuşan AK Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı, "Kış en çok fakir ve fukaraya gelir. Başında damı olmayan, evinde odunu olmayan kışı zor geçirir. İnşallah bu kış kendi evlerinizde daha güzel ısınacaksınız. İktidarımız döneminde Balıkesir'e 14 milyar liralık yatırım yapıldı. Bunun 815 milyon lirası TOKİ konutlarına aktarıldı. Balıkesir genelinde yaklaşık 7 bin konut yaptık. 2016 yılı için projeleştirilirmiş çalışmalarımız var. Kimse evsiz kalmasın istiyoruz. Soğuk kış günlerinde evlatlarınız ve ailelerinizle sıcacık yuvanızda olmanızı istiyoruz." İfadelerini kullandı.

Konut sahiplerine anahtarların teslim edildiği törene, Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Murat Yılık ve İlçe Emniyet Müdürü Haydar Kılıç ile hak sahipleri katıldı.

Roman vatandaşlar TOKİ Bandırma