remax

RE/MAX'tan girişimciliğe teşvik semineri!

Şirket haberleri 19.09.2019 15:53

Kariyer basamaklarından tırmanırken rakipleri arasında fark oluşturmak, işini daha bilinçli yapmak isteyenler için RE/MAX yeni bir seminer düzenliyor.

Söz konusu girişim ve kariyer gelişimi olunca RE/MAX yenilik getiren çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ediyor. Pazarlama ve girişimcilik alanında yaptığı konuşmaları ve yol gösterici ipuçlarıyla tanınan Barış Kılıçarslan'ın öncülüğünde yeni bir seminer düzenleyen RE/MAX ile bu kez ‘kendi hayatının lideri olanların sırları' konuşulacak.

Ofisleri 100'lerce kişiye ulaşan ve gayrimenkul danışmanlığının yükselmesine katkıları olan RE/MAX'in bu semineri ile gayrimenkul danışmanlığının 5N 1K'sının detaylarına inilecek. Meslek hayatını yeniden şekillendirecek, yeni bir vizyon katacak seminer sonunda katılımcılar sertifika almaya hak kazanacak.

Amerika'dan Avrupa'ya farklı ülkelerde, 180'den fazla kuruma eğitim veren Barış Kılıçarslan, satış, motivasyon, pazarlama gibi alanlarda verilen hizmet kalitesini artıran çalışmalarıyla tanınıyor. Özellikle pazarlama alanında çalışanların iş kalitesini yükseltecek, sonuç getiren ipuçları veren Barış Kılıçarslan başarıya ulaştıracak yolları seminerleri etkileyici bir biçimde anlatıyor.

21 Eylül'de düzenlenecek ve sınırlı sayıda kontenjana sahip seminere gitmek isteyenlerin https://www.remax.com.tr/seminerler/seminer-kayit/istanbul/2019 adresi üzerinden kayıt yaptırmaları gerekiyor.

RE/MAX Kendi Hayatının Lideri Olanları Sırları Semineri

21 Eylül Cumartesi

Bostancı Dedeman Otel

12:00 – 16:00