Brooklyn Park / Selimoğlu Group - Pana Yapı

Selimoğlu Group - Pana Yapı firmasının Brooklyn Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
pana yapı kürşat ufuk

Pana Yapı'dan 3 milyarlık hedef!

Şirket haberleri Uğurcan Tokay 09.12.2015
2020 yılı için 3 milyar liralık hedef koyan Pana Yapı, gayrimenkul sektöründe ilk 5 firmadan birisi olmak istiyor.
Pana Yapı 2020'ye kadar 3 milyar liralık ciro hedefiyle yola çıktı. Fikirtepe'de devam eden Brooklyn Park'la birlikte Brooklyn Life, Brooklyn Dream, Safahat İstanbul, Broadway ve Çeşme Jarden Eden projelerini hayata geçirecek olan firma, 2018 itibariyle Fikirtepe'deki tüm yatırımlarını tamamlamış olacak.

Almanya ve İngiltere'de şirket alıp projeyi üretmeyi düşünen Pana Yapı, Üsküdar'da 3 bin konutluk dev proje için arsa topluyor. Firma, toplamda 300 bin metrekare arsa üretip proje için startı vermiş olacak.

Çırağan Sarayı'nda düzenlenen toplantı kapsamında önemli detaylar aktaran Pana Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kürşat Ufuk, şirketin 2020 hedeflerini anlattı.

2015 yılını 200 milyon lira ciroyla kapatan Pana Yapı'nın 2016'da gerçekleştireceği 3 lansmandan ikisi Fikirtepe projesi olacak. 2015 yılında Selimoğlu İnşaat'ı satın alan firma, bu markayla da projeler üretmeye devam ediyor. Yine dönüşüm projelerinin sürdüğü Fikirtepe'de yabancılara yüzde 15'lik satış yapan firma, inşaat sektöründe ilk 5'in arasına girmeyi hedefliyor.

Yurtdışında konut üretmeyi planlayan Pana Yapı, İngiltere veya Almanya'da yeni şirket almak için kolları sıvadı.

Çeşme'de inşa edeceği Jarden Eden için özel bir plaj satın alan Pana Yapı, burada 124 bağımsız bölüm inşa edecek. Dev projede her bölüme 1000 metrekarelik bahçe verilecek.

Brooklyn Park'ta yüzde 65'lik satış seviyesini yakalayan Pana Yapı, Bağdat Caddesi'nde birçok dönüşüm projesi üretiyor. Firma, önümüzdeki dönemde Zeytinburnu bölgesinde de faaliyete geçmeyi planlıyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

pana yapı pana yapı çeşme jarden eden pana yapı brooklyn