Vadiyaka Başakşehir / Fuzul Yapı

Fuzul Yapı firmasının Vadiyaka Başakşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
eyüp akbal

Fuzul Yapı, Başakşehir’de şova hazırlanıyor!

Şirket haberleri Uğurcan Tokay 14.01.2016
Vadiyaka'nın Cadde Dükkanları'nı satışa açan Fuzul Yapı, Başakşehir'de 4 milyar liralık yatırım yapacak.
Gayrimenkul sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan Fuzul Yapı, Başakşehir bölgesinde yeni yatırımlar için düğmeye bastı. Geçtiğimiz aylarda Başakşehir Belediyesi'nin ihalesini iki ortağıyla birlikte kazanan Fuzul, Vadiyaka Cadde Dükkanları'nı açık artırma yöntemiyle satacak.

Emlaktasondakika.com olarak görüştüğümüz Fuzul Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, firmanın önümüzdeki dönem yatırımları hakkında bilgi verdi.

İşte Eyüp Akbal'ın açıklamaları…

50 cadde dükkanı alırken kazandıracak

“Başakşehir, mega projelerin tam kesişim noktası aslında. Burada 50 dükkan var ve cadde üzerinde olması, sadece Vadiyaka'nın konutlarına değil herkese hizmet verecek. Bu kapsamda yatırımcısına önemli kazançlar sağlayacak”

Burada yatırımcıya çok kazandırdık

“Bugüne kadar ortaya koymuş olduğumuz çalışmalar, yatırımcıların bize güvendiğini gösteriyor. Çünkü biz kazandırdık. Buradaki dükkanların daha önceki projelere göre daha fazla kazandırmasını bekliyoruz”

TOKİ ve Emlak Konut ihalelerine katılacak

“Başakşehir'de 1 milyarın üzerinde bir yatırım gerçekleştirdik. 5 yıl içinde üzerine ilaveler gelecek ve toplamda 4 milyar liraya ulaşmış olacağız. İlk ayağında 1 milyar 42 milyon liralık yatırımı, geçtiğimiz ay Başakşehir Belediyesi'nin ihalesini kazanarak başladık. Fatih Terim Stadyumu'nun hemen yanındaki projede konut ve ticari alanlar olacak. Bu 1 milyarlık rakam 1 milyar 500'lere çıkacaktır. TOKİ'nin Kayaşehir'deki iki ihalesi ve Emlak Konut'un Alibeyköy ihalelerine katılacağız”

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

fuzul yapı başakşehir projeleri vadiyaka cadde dükkanları eyüp akbal