beyaz park topkapı
Haberler / Şirket haberleri / Beyaz Park Topkapı'da Hemen Tapu, Hemen Teslim Fırsatı

Beyaz Park Topkapı'da Hemen Tapu, Hemen Teslim Fırsatı

Şirket haberleri 23.03.2021 11:49

Beyaz Park Topkapı'da hemen tapu, hemen teslim dairelerde yüzde 10 peşinat ve 0,99 vade fırsatıyla ev sahibi olma imkanı sunuluyor.

Beyaz İnşaat tarafından İstanbul'un merkezi Topkapı'da hayata geçirilen Beyaz Park Topkapı projesinde hemen teslim ve hemen tapu avantajına sahip konutlarda satışlar devam ediyor. Satışa sunulduğu günden itibaren büyük bir ilgi gören proje, bölgede hemen teslim avantajına sahip sayılı projeler arasında yer alıyor.

Farklı tipte konutlar bulunuyor

İçerisinde barındırdığı sosyal donatı alanlarıyla tüm ihtiyaçlara cevap verecek olan Beyaz Park Topkapı projesinde 371 daire ve ticari birimler yer alıyor. 1+1 ile 4+1 arasında değişen ve geniş metrekarelere sahip tasarımlı konutlar bulunan projede prestijli bir yaşamın kapısı aralanıyor.

Metro ve ulaşım aksları yanı başınızda

Beyaz Park Topkapı projesiyle yaşamın merkezinde olacaksınız. Çünkü; metro, metrobüs, E-5 karayolu projeye yürüme mesafesinde yer alıyor. Projeden ev alan kişiler, İstanbul'un merkezinde, konforlu bir hayata merhaba diyor.

Fiyatlar uygun, evler hemen teslim

Beyaz Park Topkapı'da fırsatlar bitmiyor. Yüzde 0,99 faizli kredi fırsatının sunulduğu Beyaz Park Topkapı projesinde ev almak isteyenlere cazip ödeme seçenekleri sunuluyor. Projenin en büyük avantajlarından birisi de, uygun fiyatlarla hemen teslim konseptinde olması.