Ağaoğlu My New Work / Ağaoğlu İnşaat

Ağaoğlu İnşaat firmasının Ağaoğlu My New Work projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
aleksi komorosano

Aleksi Komorosano, Nef'ten Ağaoğlu'na transfer oldu!

Şirket haberleri Uğurcan Tokay 11.01.2016
Komorosano, Ağaoğlu'nda akıllı ev projeleri kapsamında yeni fikirler üretecek.
2015 yılında yılın CIO'su (Chief Information Officer) seçilen Aleksi Komorosano, Nef Gayrimenkul'den Ağaoğlu Şirketler Grubu'na Bilgi Sistemleri & Teknolojileri Direktörü olarak transfer oldu.

2003 yılında İnteltek A.Ş.'de Kurumsal BT Uzmanı olarak iş hayatına atılan Aleksi Komorosano, 2004 yılında şirketin Bilişim Sistemleri ve Proje Yöneticisi olarak çalışmaya devam etti. Komorosano daha sonra sırasıyla; Mapplook A.Ş. ve Etiqadd'da Teknoloji Direktörü olarak çalıştıktan sonra NEF Gayrimenkul 'de IT Müdürlüğü görevini yürüttü. 2015 yılında yılın CIO'su (Chief Information Officer) seçilenKomorosano'nun Intranet ve CRM projeleri Microsoft tarafından başarı hikâyesi olarak değerlendirildi.

Işık Üniversitesi'nden 2003 yılında mezun olan Aleksi Komorosano aynı üniversitede Yönetim Bilişim Sistemleri yüksek lisansını tamamladı.

Aleksi Komorosano, Ocak ayı itibarıyla Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun Dijital Dönüşüm yolculuğunu hızlandırmak, IoT, Akıllı Ev projeleri ile yeni fikirler geliştirmek üzere görevine başladı.

aleksi komorosano ağaoğlu aleksi komorosano nef aleksi komorosano