Edib Gazi,
Haberler / Şirket haberleri / Al Gazi Group'tan Milli Dayanışma kampanyasına 1 milyon TL destek

Al Gazi Group'tan Milli Dayanışma kampanyasına 1 milyon TL destek

Şirket haberleri 07.04.2020 11:37

‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ sloganıyla büyüyen Milli Dayanışma kampanyasına Körfez bölgesinin önemli yatırımcılarından Al Gazi Group’ta katıldı.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı elde eden Al Gazi Group'un Yönetim Kurulu Başkanı Edib Gazi, kampanyaya yaklaşık 1 milyon TL destek vererek “Biz de varız” dedi.

1998 yılından bugüne inşaat, gayrimenkul, ithalat ve ihracat alanlarında faaliyet gösteren Al Gazi Group ve Türkiye'de faaliyet gösteren Gazi Vakfı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı Milli Dayanışma kampanyasına yaklaşık 1 milyon TL maddi destekle katıldı. Küresel ekonomiyi felç eden koronovirüs salgını sebebiyle başlatılan kampanyaya tam destek verdiklerini belirten Al Gazi Group Yönetim Kurulu Başkanı Edib Gazi, “Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı elde etmiş birisi olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısına sessiz kalamazdık. Milli Dayanışma kampanyasına Al Gazi Group olarak yaklaşık 1 milyon TL destek
vererek “Biz de varız” dedik. 22 yıldır ekmeğini paylaştığımız Türkiye benim ikinci vatanım ve bundan onur duyuyorum. Zor süreçten geçtiğimiz bu günlerde Al Gazi Group olarak yanınızda olmak istedik. Pandemi olarak adlandırılan bu küresel salgına karşı yürüttüğümüz mücadeleyi yardımlaşma ve dayanışmayla aşacağız. İnşallah bu mücadeleden birlikte güçlenerek çıkacağız” dedi.

İstanbul-Başakşehir bölgesinde 100 milyon TL'lik yeni bir gayrimenkul yatırımı planlayan Al Gazi Group; inşaat, gayrimenkul ve ihracat alanlarında büyümeyi hedefliyor.