istanbul
Haberler / Sektörel Haberler / İTO, İstanbul'da Mülk Edinme Rehberi hazırladı!

İTO, İstanbul'da Mülk Edinme Rehberi hazırladı!

Sektörel Haberler 21.12.2020 13:59

İstanbul Ticaret Odası tarafından hazırlanan İstanbul'da Mülk Edinme Rehberi'nin detayları paylaşılacak.

İstanbul Ticaret Odası (İTO), Türkiye gayrimenkul sektörünü ve yatırım süreçlerini anlatmak, Türkiye'de yatırım yapmak isteyen uluslararası yatırımcılara yol göstermek amacıyla İstanbul'da Mülk Edinme Rehberi'ni (Property Buying Guide: Istanbul) hazırladı.

Gayrimenkul Yurt Dışı Tanıtım Derneği'nin (GİGDER) katkılarıyla yayına hazırlanan rehber, Türkiye'deki yatırım ve proje fırsatlarından gayrimenkul edinim süreçlerine kadar uluslararası yatırımcılar için tam anlamıyla bir yol gösterici olacak.

İngilizce basılan İstanbul'da Mülk Edinme Rehberi, uluslararası yatırımcı için İngilizce, Arapça, Fransızca, Çince, Rusça ve Farsça olmak üzere 6 dilde broşürler ile zenginleştirildi. Rehber, İstanbul'un yatırım fırsatlarını, geniş bir yabancı yatırımcı kitlesine ulaştıracak.

İstanbul'da Mülk Edinme Rehberi'nin tanıtılacağı ve İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç ile GİGDER Başkanı Ömer Faruk Akbal'ın katılacağı online basın toplantısı 23 Aralık Çarşamba saat 10.30'da gerçekleştirilecektir.