Yapı ve inşaat sektörüne özel workindo.com yayında
Haberler / Sektörden Haberler / Yapı ve inşaat sektörüne özel workindo.com yayında

Yapı ve inşaat sektörüne özel workindo.com yayında

Sektörden Haberler 04.03.2020 10:51

workindo.com, inşaat sektöründe ihtiyaç duyulan personel ve hizmetlerle ilgili çözümler sunuyor.

Workindo.com, Türkiye'de en büyük istihdam sağlayan sektörlerin başında gelen inşaat sektöründe gerek çalışanlar gerek müteahhit firmalar gerekse de taşeron firmalar için ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri en hızlı şekilde tedarik edebilecekleri platform olarak hizmet vermeye başladı.

İnşaat sektöründe iş arayan personeller, profiline en uygun yurt içi ve yurt dışı ilanlara workindo.com ile kolayca başvurabiliyor. Güven esasına dayalı çalışma prensibi ile ücretsiz üye olunan workindo.com sayesinde, firmalar için sektörde taşeron bulma, projelere teklif verme ve çalışanlara ulaşma süreçlerindeki problemler de ortadan kalkıyor.

Deneyimli bir ekiple ve güçlü bir yatırımla yola çıktıklarını belirten Workindo CEO'su Erhan Kocabaş, projeyle ilgili şunları söyledi: “Workindo, inşaat sektöründe zoru kolay etmek için yola çıktı. Bu sektörde birçok firma ve çalışan olduğu için personel bulma, taşeron firma bulma ya da projelere teklif verme gibi eylemler geleneksel yöntemlerle işliyor. Bu da sektörde bu anlamda bir tıkanmaya, yavaşlamaya sebep oluyor. Teknoloji çağını yaşadığımız bir dönemde yaşarken geleneksel iş bulma şeklini değiştirmek için yola çıktık. Mavi yakalıları ve firmaları buluşturan Workindo ile iş bulmak da işçi bulmak da çok kolay. Ücretsiz ve çok kolay şekilde üye olunan sitemizde, çalışanlar ve inşaat firmaları kendilerine en uygun güncel projelere pratik olarak ulaşabiliyor.”

Workindo'nun sektöre katma değer sağlayacağına inandıklarını belirten Erhan Kocabaş, “Bizim için her şeyden önce en önemli iki olgu: Güven ve Şeffaflık. Workindo.com'a üye olan tüm şirketlerin ve şahısların bilgileri birinci elden düzenli aralıklarla kontrol edilerek bilgilerin doğruluğu güvence altına alınıyor. Tarafların her işten sonra birbirlerini puanlama ve yorumlama özelliği ile de hem işveren hem de iş alan iki taraf için şeffaflık ilkesi devreye giriyor. Herkes memnuniyetini ya da memnuniyetsizliğini özgürce dile getirerek ihtiyacı olan işi ve personeli nokta atışı yaparak buluyor. Workindo.com inşaat sektörünün yeni buluşma noktası olacak.“ dedi.


Ayrıntılı Bilgi: http://www.workindo.com