Elements Yalıkavak / Eskiz Gayrimenkul ve Yatırım A.Ş.

Eskiz Gayrimenkul ve Yatırım A.Ş. firmasının Elements Yalıkavak projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Varyap Elements

Varyap İnşaat Elements ile Bodrum’a demir attı

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 09.03.2015
İstanbul’da markalı proje ve Türkiye’nin birçok noktasında taahhüt işleri yapan Varyap, Bodrum’da yeni projeler gerçekleştirecek.
İstanbul'daki gibi markalı, kaliteli ama ulaşılabilir fiyatta konut, yazlık ve resorts yapımı için teklifler aldıklarını ve bunu somutlaştırdıklarını kaydeden Varyap CEO'su Erdinç Varlıbaş, “Varyap Elemenst'in inşaatına başlandı. Finansmanı önceden sağlandığı için inşaat aşamasında satış düşünmüyoruz. Başta 4 tane satmıştık. Kalanlarının satışını 2016 Haziran'da bittikten sonra yapacağız” diye konuştu.

Bodrum'da ulaşılabilir fiyatta olacak

Üst gelir grubuna hitap ettikleri için taleplerin geldiğine dikkat çeken Varlıbaş, “Elements üst gelir grubuna dönük bir butik proje. Gördüğümüz ilgi bizi Bodrum'da orta ve üst gelir grubuna proje yapmaya itti. Bodrum Torba'da kat karşılığı 150 dönüm arazide yaklaşık 250 konut ve villadan oluşan bir proje geliştiriyoruz. Daha ruhsatına başvurulmadı. Resort tarzında, fiyatların erişilebilir olduğu ve yatırım amaçlı bir proje yapılacak. İstanbul'daki projeler gibi ilgi görecek” dedi. 

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Varyap Elements Bodrum Elements Varyap Erdinç Varlıbaş