Uplife Kadıköy / Teknik Yapı

Teknik Yapı firmasının Uplife Kadıköy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Umut Durbakayım

Uplife Kadıköy'ün lansmanı aralıkta!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 19.11.2016
Teknik Yapı ilkini Ataşehir'de yaptığı 'UP' serisini Fikirtepe'ye taşıyor.
Teknik Yapı bölgede 'Uplife Kadıköy' projesini yapacak. Fikirtepe'deki dönüşüme 5 ayrı adayla katkıda bulunduklarını söyleyen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, "Fikirtepe'de 5 adayla görüşmeye başlamıştık. İlk ikisini Concord ismiyle yaptık ve şu an teslime hazır. İlk etaptaki 617 rezidansı sattık. Teslimlerini yıl sonu yapacağız. 553 daire ve 10 mağazadan oluşan 2. etaptaki rezidansları ise 2017 sonunda teslim edeceğiz. Şimdi de 3. adada satış hazırlıklarına başladık. Uplife Kadıköy, yaklaşık 850 daire ve 20 mağazadan oluşacak. Talep toplamaya başladık. Lansmanını Aralık'ta yapacağız" dedi. 

'FİYATLAR EN AZ YÜZDE 100 ARTACAK' 

İstanbul'da kentsel dönüşümün merkezinin Fikirtepe olduğunu söyleyen Durbakayım, "Bölge, hem oturmak hem de yatırım yapmak isteyenler için büyük fırsat. Her şeyden önce İstanbul'un merkezinde. Toplu taşıma imkanı da çeşitli. Bölge yeni halini almasıyla ev fiyatları en az yüzde 100 artacaktır" diye konuştu.

Posta

Uplife Kadıköy teknik yapı