Universal21

Universal21, konut pazarlama sektörü için eleman arayışında!

Sektörden Haberler Emine Pile 19.03.2015
Türk ortaklı uluslararası konut pazarlama şirketi Universal21, 100 yeni kişiyi işe alacağını açıkladı.
Türkiye'de konut pazarlama sektörünün öncüsü İngiliz – Türk ortaklı uluslararası konut pazarlama şirketi Universal21 servis elemanından, danışma personeline, teknik elamandan, satış pazarlama temsilcisine ve yöneticilere kadar 100 yeni personel alımı yapacak.

Yabancı satışlarının yoğun olduğu dönemde alınacak İşe alımı yapılacak olan personelin İngilizce ya da Arapça ya da başka diller konuşması tercih sebebi olacak.

Üniversitelerle işbirliği ve yeni mezunlara full time, okuyan öğrencilere part-time iş fırsatı!

Uluslararası firma kalifiye elemana önem verdiği için üniversitelerle işbirliği içerisinde olacak, okuyan öğrenciler üniversiteyi bitirdiğinde hem işi hazır olacak hem de okurken bile part time çalışıp para kazanacak ve bu sayede uluslararası firmada çalışma tecrübesi edinmiş olacak.

20-40 yaş arasındaysanız bu fırsatı kaçırmayın!

Sektörde ortalama 1500 tl maaş verildiğini belirten Philip Skorochod iyi bir satışçının çok çalışarak ortalama 8000-10.000 tl gelir elde edebileceğini söyledi.

Türkiye'de konut pazarlama sektörünün öncüsü İngiliz – Türk ortaklı uluslararası konut pazarlama şirketi Universal21 Yönetici Ortağı Philip Skorochod çalışma şartları ve personele sağlanan imkânlarla ilgili şunları söyledi: Hedefimiz bütün çalışanlarımızı sattığımız projelerden daire sahibi yapmak, ev almak istediklerinde kendilerine özel avantajlı koşular sağlıyoruz. Artık müteahhitler projelerini satmak için yardım istiyor çünkü işin satışla bitmediğini, satış sonrası hizmetlerin de çok iyi olması gerektiğini biliyorlar.

Çalışanlara ücretsiz eğitim verilecek!

Universal21, özel hocalar tutup çalışanlarına ücretsiz İngilizce dersleri veriyor çünkü kendine güveni ve dünyayla iletişimi artan personel çok daha fazla satış yapıyor.

Universal21 konut pazarlama sektörü istihdam