mipim istanbul maketi

Türk şirketler MIPIM 2016’ya damga vuracak!

Sektörden Haberler Uğurcan Tokay 07.03.2016
685 metrekareye çıkan İstanbul Çadırı ve 96 metrekarelik İstanbul Maketi, MIPIM 2016'ya damga vuracak.
Gayrimenkul sektörünün merakla beklediği MIPIM 2016 Fuarı'na Türk şirketler damga vuracak. Daha önce Onur Ülkesi seçilen Türkiye'nin katılımcı firmaları birçok organizasyon ve geceye de sponsor olmuştu.

Geçtiğimiz yıl birçok yeni proje MIPIM'de basına tanıtılırken özellikle İstanbul Ticaret Odası tarafından kurulan çadırdaki Yaşayan İstanbul Maketi büyük ilgi görmüştü. Bu yıl, İstanbul çadırı tam 685 metrekare olacak ve 96 metrekare büyüklüğe sahip İstanbul maketi yine fuardaki yerini alacak.

Dünyanın birçok ülkesinden önemli yatırımcıları bir araya getiren MIPIM 2016, Fransa'nın Cannes kentinde gerçekleştirilecek. 15-18 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan fuara tüm dünya büyük ilgi gösteriyor.

MIPIM 2016 listesine göre Türkiye'den bu yıl 22 firma stant açacak. Toplamda ise 169 Türk firması fuarda boy gösterecek. Beyoğlu Belediyesi'nin desteğiyle hazırlanan BIG, bölgedeki projeleri çatısında toplayarak MIPIM'e katılıyor. Ayrıca birçok belediye de MIPIM'deki yerini almış durumda. Öte yandan kamu kurumlarının fuara olan ilgisi artıyor. İstanbul Çadırı'nın büyük ilgi görmesi beklenirken Fransa'da Türk gayrimenkul sektörüne TOKİ ve Emlak Konut GYO öncülük edecek.

MIPIM 2016'ya katılan Türk firmaları görmek için tıklayın!

Hangi Türk firmalar MIPIM 2016'da stant açacak?

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

mipim 2016 istanbul çadırı mipim 2016 istanbul maketi Emlak Konut GYO Beyoğlu Belediyesi TOKİ