Teknik Yapı İntema Mutfak ile yeni projeye imza atıyor!

Teknik Yapı İntema Mutfak ile yeni projeye imza atıyor!

Sektörden Haberler 30.07.2013 14:34

Yenilikçi ve modern tarzıyla bilinen İntema Mutfak, 2013 yılında Teknik Yapı’nın İstanbul’da gerçekleştireceği 4 prestijli gayrimenkul projesinde yer alarak, konutların tüm mutfak projelerini gerçekleştiriyor

Farklı mutfak çözümleri ve uzman kadrosuyla sunduğu satış öncesi yönlendirme, danışmanlık, projelendirme ve mimari hizmetin yanı sıra, satış sonrası montaj ve servis hizmetleriyle en çok tercih edilen firmalardan biri olan İntema Mutfak, prestijli inşaat firmalarının tercihi olmaya devam ediyor. Türkiye'nin önde gelen gayrimenkul şirketlerinden biri olan Teknik Yapı'nın 4 projesi; Tuzla Evora İstanbul, Şamandıra Evora, Dragos Deluxia ve Garanti Koza Inşaat'ın Kozaşehir'de 4 bine yakın mutfağında yer alacak İntema Mutfak, trendleri takip eden, çağdaş modelleriyle dikkat çekiyor. Her proje için uygun mutfak çözümleri geliştiren İntema Mutfak, İstanbul'a ek olarak Türkiye'nin diğer şehirlerinde de prestijli projelerin çözüm ortağı olarak yer alıyor.

Tüketiciler için ideal mutfak yaşamını, ev projelerinden yola çıkarak tasarlayan ve kişiye özel çalışmalarıyla uzman bir marka olma yolunda ilerleyen İntema Mutfak'ın, Türkiye genelinde 50 satış noktası bulunuyor. İstanbul dışında Tekirdağ'dan Şanlıurfa'ya kadar Anadolu'daki birçok projede de tercih ediliyor. Bu yıl İzmir Astoria Evleri, Tekirdağ Mirapark Evleri, Adana Çiçekkent Sitesi, İzmit Bahçeada ve Şanlıurfa İpek Park Sitesi gibi daha birçok projede yer alacak markanın, tüketicileriyle kurduğu birebir bağ, en özen gösterdiği özelliklerinden biri olarak biliniyor.

Homeart