Avrupa Konutları Kale / Artaş İnşaat

Artaş İnşaat firmasının Avrupa Konutları Kale projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Süleyman Çetinsaya Avrupa Konutları Kale

Süleyman Çetinsaya Kale'de görmek için 3 örnek daire yaptırdı

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 03.08.2015
Süleyman Çetinsaya, çok titizlendiği Avrupa Konutları Kale’de sadece görmek ve incelemek için 3 örnek daire yaptırdı.
Topkapı Cevizlibağ'da Kale Endüstri Holding'ın 37 dönümlük arsası üzerine Avrupa Konutları Kale'yi geliştiren Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, proje için farklı bir özen gösteriyor. Kendisi için projede üç örnek daire yaptıran Çetinsaya, burada uygun bulmadığı malzemeleri değiştirtiyor.

Konu hakkında bilgi veren Artaş İnşaat'ın Avrupa Konutları Kale'den sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Serhan Çetinsaya, Başkan Çetinsaya'ının projeye çok titizlendiğini söyledi. Proje çiziminden sonra dış cephenin ve camların  değiştirildiğini söyleyen Çetinsaya, “Dış cepheyi ve pencere camlarını değiştirdik. Bu yüzden projenin takvimi uzadı. İlk keşif ile şu andaki maliyet arasında 20 milyon liralık fark oluştu. Ayrıca Süleyman Bey sadece kendisi görmek ve malzemelerdeki uyumu kontrol etmek için 3 tane örnek daire yaptırıyor. Normal bir örnek daire değil bunlar. Kullanılan malzemelerin kalitesine, uyumuna bakıyor ve gerekli gördüğü konularda değişikliğe gidiyor” dedi.

'Clup hause'ları özel

Süleyman Bey'in kendisinin de spora meraklı olduğundan söz eden Çetinsaya, “Buradaki spor tesisleri ile özel olarak ilgileniyor. Zaten insanlar sosyal tesisler için konut alıyorlar. Bu günün Türkiye'sinde zaten sosyal olanaklar ve güvenlik standart şeyler. Biz bunun ne kadar üzerine çıkabiliriz diye fikir geliştiriyoruz. Bu işler için özel spor genel koordinatörümüz var. Kaba inşaat aşamasından beri birlikte çalışıyoruz. Bu tür tesislerde yaşanan zorlukların olmaması için projeler geliştiriyor. Bu tesisler bu zaman kadar yaptıklarımızın en iyisi olacak” şeklinde konuştu. 

Hüseyin Belibağlı/emlaktasondakika.com

 

Süleyman Çetinsaya Avrupa Konutları Kale