Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupark Bahçekent

Şehrin tüm imkanları Avrupark’ta sizi bekliyor

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 09.04.2015
Bahçeşehir’e 5 dakikalık mesafede Emlak Konut GYO ve Cihan inşaat tarafından geliştirilen Avrupark Bahçekent konforlu bir yaşam sunacak.
Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi veren Cihan İnşaat İş Geliştirme, Satış ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır, Avrupark'taki tüm bloklar birbirinin önünü kapatmayacak şekilde dizayn edildiğini söyledi. Projenin İstanbul'un dev şehir parkı olan Hayat Park manzarasına ya da peyzaj alanlarına baktığına dikkat çeken Hışır, “Manzarası son derece mutena, sakin, yeşil ve doğal olacak. Güneş ışığı evlerin içine doğacak. Sağlık bir hayat Avrupark'ta sizleri bekliyor” şeklinde konuştu. 

Tüm imkanlar elinizin altında

Cihan İnşaat İş Geliştirme, Satış ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır'ın verdiği bilgiye göre, Avrupark Bahçekent modern yaşamın vazgeçilmezlerinden olan ve şehir hayatında yokluğunu hissettiğiniz tüm aktiviteleri yanı başınıza getiriyor. Projede açık-kapalı çocuk ve yetişkin havuzları, bay-bayan sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness, pilates salonları, masa tenisi, çocuk parkı, tenis kortu, futbol sahası, yürüyüş, koşu ve bisiklet yolları bulunuyor. Avrupark Bahçekent tamamı kapalı otoparkları ve zengin peyzajı ile öne çıkıyor.

Kanal İstanbul'a 3.5 km uzaklıkta

TEM Otoyolu ve yeni yapılacak Kuzey Marmara Otoyol bağlantı yolları üzerinde yer alan Avrupark Bahçekent'te yaşayanlar, şehir içi trafiğine takılmadan en hızlı şekilde evlerine ulaşmanın mutluluğunu yaşayacak. Bahçeşehir'e 5 dakika mesafede yer alan Avrupark Bahçekent, Silivri banliyö tren hattına, Kanal İstanbul, metro, üçüncü köprü bağlantı yolu ve üçüncü havalimanına yakın konumda bulunuyor. 

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

 

Avrupark Bahçeşehir Emlak Konut GYO Cihan inşaat Avrupark Bahçekent Bengi Hışır