Ayazma Emlak Konutları / Emlak Konut GYO

Emlak Konut GYO firmasının Ayazma Emlak Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupark Bahçekent

Avrupark’tan sakinlerine Bahçekent'te konforlu bir yaşam

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 09.04.2015
Emlak Konut GYO, Cihan İnşaat ve Konut Yapı ortaklığında gerçekleştirilen Avrupark Bahçekent, modern ve sakin bir yaşamın adresi oluyor.
İstanbul'un yeni çekim alanlarından birisi olan Başakşehir, yeni bir projeyi ağırlamaya hazırlanıyor. Geleceğin ihtiyaçları gözetilerek hazırlanan mimari yaklaşımlar, birinci sınıf inşaat malzemesi kullanımı, kaliteli işçilik ve ulaşım olanakları ile merkezlere çok kısa bir süre içinde ulaşım imkanı tanıyan Avrupark Bahçekent, aynı amanda değişen ihtiyaçları da uygun bir mimari yaklaşım sergiliyor.

Projede yer alan 21 bloğun hiç birisinin diğerinin manzarasını ve görüş alanını kesmediğine dikkat çeken Cihan İnşaat İş Geliştirme, Satış ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır, Avrupark sakinlerine şimdiden göl manzarası yada vadi manzarası vaat etti. 

Ferah bir konut dağılımı olacağını dile getiren Hışır, “Proje 79 bin metrekarelik arsa alanı üzerine inşa edilecek. Şehir hayatında olmayan tüm aktiviteleri sunulan sosyal donatı alanları burada bir araya araya gelecek. Rahat ve aydınlık bir gelecek için tasarlanan projede, planlı yapılaşma ve ferah konut dağılımı sayesinde güneş her zaman evlerin içinde olacak” açıklamasında bulundu. 

Bengi Hışır, Avrupark Bahçekent'te 1+1 dairelerin 64 ila 73 metrekare, 2+1 dairelerin 100 ila 120 metrekare, 3+1 dairelerin 145 ila 160 metrekare ve 4+1 dairelerin 174 ila 185 metrekare büyüklüğünde olacağını söyledi. 

Yüzde 80'i yeşil alana ayrıldı

Avrupark Bahçekent'in yüzde 80'inin yeşil alanlara ayrıldığını belirten Hışır, “Avrupark'ta yaşayanlar hem sitenin peyzaj alanlarında yeşilliğe doyarken hem de İstanbul'un Dev Şehir Parkı'nın içerisinde yer alan göletler, piknik alanları, yürüme ve spor alanlarından sınırsızca faydalanmanın keyfini sürecek” diye konuştu.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Emlak Konut GYO Cihan İnşaat Konut Yapı Avrupark Bahçekent