Relux RSO 50 Tepeüstü / RELUX Gayrimenkul

RELUX Gayrimenkul firmasının Relux RSO 50 Tepeüstü projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Manhattan Ümraniye

Relux Manhattan’daki sistemi Ümraniye’de uyguluyor

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 22.09.2015
Altunbüken Holding, inşaat taahhüt işlerinin toplandığı Relux Gayrimenkul’de sıra dışı işlere imza atıyor.
Yurtdışında kullanılmasına rağmen Türkiye'de olmayan bir numaralama ve markalandırma sistemi ilk kez Relux'un projelerinde hayat buluyor.

Markalandırmada Manhattan'daki sistemi Türkiye'ye ilk kez uyguladıklarını belirten Relux İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Korkut Can Balkan, rakamların tapudaki ada numarası olduğunu kaydetti. Balkan, “Relüx 50, Relüx 35'te oturuyorum denmesi için. Bu mantık Manhattan'da ve dünyanın farklı yerlerinde kullanılıyor. Bizde onu alıp kullandık. Türkiye için farklı ve kafa karıştırmıyor” dedi.

Bölgenin ‘küçük'e ihtiyacı var

Farklılık konusunda iddialı oldukları her sözünden belli olan Balkan, bölge içinde aynı şeyleri düşünüyor. Farklı ihtiyaçlardan hareket eden Balkan, “Çevrede brüt 100-300 metrekare arasında değişen konut ve ofis çok ama daha küçüğü yok. 45 – 50 metrekare civarında konutlar ve ofisler inşa etmeyi planlıyoruz. Mobilite olduğundan ofislerin değeri farklılaşıyor.  Yeni dönemde ofis şovu bitti. Kimse büyük ve boş ofislere hem satın alırken hem de kiralarken harcama yapmak istemiyor. Yapılar küçüldükçe brüt ile net arasındaki kayıpların kaçınılmaz oluyor. Hepsine ayrı ayrı duvar ve koridor yapılıyor ama fonksiyon kurtuluyor” diyerek öngörülerini paylaştı.

Amaçlarının eser bırakmak olduğunu teyit eden Balkan, “Çünkü ölümlü dünyada yenilikleri yapmaktan ve eser bırakmaktan haz alıyoruz. Hedefimiz bunlar. Bir inşaat markası olarak Relux'e itina göstermek ve yatırımcılara ‘Ümraniye'de bunu yapanlar daha farklı yerlerde neler yapar?' izlenimini uyandırmak istiyoruz. Bunlardan sonra kâr edeceğiz. Kafamız böyle çalışıyor” diyerek sözlerini noktaladı.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Altunbüken Holding Relux Gayrimenkul Manhattan Ümraniye Korkut Can Balkan