Varyap Plaza / Varyap

Varyap firmasının Varyap Plaza projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Özlem Çadırcı ve Erkan Yılmaz

Özlem Çadırcı ve Erkan Yılmaz Varyap’a transfer oldu

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 06.02.2015
Gayrimenkul dünyasına halkla ilişkiler konusunda hizmet veren ve sektörün sevilen iki yüzü Özlem Çadırcı ve Erkan Yılmaz Varyap’a transfer oldu.
Yeniden şekillenen Varyap'ın kurumsal ilişkilerine bundan sonra Özlem Çadırcı ve Erkan Yılmaz birlikte yön verecek. 

Kurumsal ilişkilere taze kan

Varyap Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı olarak göreve başlayan Özlem Çadırcı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Çadırcı, profesyonel hayatına 1991 yılında Renault Mais Pazarlama Departmanı'nda başladı. 1995 - 1999 tarihleri arasında yürüttüğü Sabah Medya Grubu Halkla İlişkiler Müdürlüğünün ardından sırasıyla, Fil Tanıtım, Bersay İletişim Danışmanlığı ve UNO Ekmek'te yöneticilik yaptı. Son olarak 2012 - 2014 tarihleri arasında Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV)'nın Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevini yürüten Çadırcı, Şubat 2015 itibariyle Varyap Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı oldu.

İnşaat dünyasının sevilen yüzü

Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü'nden mezun olduktan sonra çeşitli firmalarda iletişim danışmanlığı görevini başarıyla yürüten Yılmaz'ın yeni rotası Varyap oldu. İş hayatına 1999 yılında Turkcell'de başladıktan sonra 8 yıl Turkcell'de çalışan Yılmaz, BG İletişim'de 4 yıl Dumankaya İnşaat'ın iletişim danışmanlığını yaptı. Ardından 2011 yılında Bersay'a transfer olan Yılmaz uzun süre Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun iletişim danışmanlığını yürütmenin yanı sıra Torunlar GYO, GYODER ve Astaldi gibi inşaat sektörünün önde gelen şirketlerine de iletişim danışmanlığı hizmeti verdi. 2014 yılında Desibel Ajans'ta Müşteri İlişkileri Direktörü olarak görev yapan Erkan Yılmaz Şubat 2015'te Varyap Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevini üstlendi.

Gayrimenkul dünyası Özlem Çadırcı Erkan Yılmaz Varyap