Özen Kuzu

Özen Kuzu’dan referandum değerlendirmesi!

Sektörden Haberler 17.04.2017 09:07

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, dün gerçekleşen referandumda çıkan ‘Evet’ sonucuyla ilgili değerlendirmede bulundu.

Anayasa değişikliğine ilişkin halk oylamasından % 51.41 'Evet' % 48.59 'Hayır' kararı çıktı. Gayrimenkul sektörü tarafından büyük bir sevinçle karşılanan kararla ilgili sektör temcileri değerlendirmelelerde bulundu.

ÜLKEMİZİN KALKINMASINA BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAK 

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu "Bugün ülkemiz için zafer günüdür. Türkiye çok partili hayata geçtiği günden bu yana, çeşitli koalisyon hükümetleri deneyimi yaşadı ve istikrar sağlanamadı. Hükümetimiz, 2003 yılından beri başarıyla devam ettirdiği siyasi istikrarı, halkımızdan “Evet” oyu alarak taçlandırdı. Ülkemiz, dünyanın en etkili ve en büyük 10 ekonomiden biri olma adına en önemli adımı halkımızın desteğiyle ‘Evet' diyerek attı. Koalisyon döneminde yaşanan çift başlılık artık geride kaldı.  Son zamanlarda dış güçlerin de etkisiyle yaşanan siyasi olumsuzluklara karşı halkımız tek yürek oluşunu ‘Evet' diyerek dünyaya gösterdi. Türk iş dünyası olarak sonuçların ülkemizin kalkınma mücadelesine büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. Cumhuriyetimizin 100'üncü yılı için koyduğumuz hedeflere şimdi daha da yakınız. Kuzu Grup olarak yatırım, üretim ve istihdam için daha çok çalışmaya hazırız. Ülkemizin büyümesi ve gelişmesi yolunda Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde en büyük tarihi adımın atıldığı bugünün, vatanımız ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını dilerim" dedi.