Oryapark İstanbul / Oryataş İnşaat

Oryataş İnşaat firmasının Oryapark İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Oryapark İstanbul Mehmet Buğdaycı

Oryapark İstanbul’da ışıklar 2016 sonunda yanacak

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 08.04.2015
İstanbul’un Anadolu yakasındaki parlayan lokasyonu Ümraniye, Oryapark İstanbul’un karma projesi ile değerini katlıyor.
Orya Holding'in Ümraniye'de kendi arsası üzerinde geliştirdiği çoklu karma projesinde yolun sonu yaklaşıyor. Projenin rezidansları 2016 yılının sonunda teslim ederek tüm fonksiyonların da hayatın başladığı bir yaşam merkezi olarak tamamlanacak.

Ümraniye'nin gelişim aksları üzerinde yer alan Oryapark İstanbul'daki rezidans bloklarının tanıtımında konuşan Orya Holding Genel Müdürü Mehmet Buğdaycı, kaba inşaatta 26. kata geldiklerini kaydetti. Projede diğer üniteler olan ofis ve otel blokları hizmete girdiğine dikkat çeken Buğdaycı, “Alışveriş caddesini oluşturan kısım ile rezidans kulelerinde de 2016 yılı sonunda ışıklar yanmaya başlayacak. Bölgeye ciddi bir enerji katacağız” dedi.

İnsan hayatını önemsiyorlar

Projenin kurgu mantığına önem verdiklerini kaydeden Buğdaycı, “Sloganımızda da belirttiğimiz gibi insan hayatını önemsiyoruz. Proje insan mutluluğuna odaklı bir vizyon ile geliştirildi. Kentin değerli ve ulaşım yollarının kesişiminde dikkatlerden kaçmayacak bir yaşam merkezi olarak geliştirildi. Kentte yaşamın zorluklarını asgariye indiren, insan hayatını konfor ve hizmetle buluşturacak bir proje” şeklinde konuştu. Enerji verimliliğine özel ilgi gösterildi Enerji tasarrufu bilinci ile çalıştıklarına da dikkat çeken Buğdaycı, “Enerji tasarrufuna uygun cephe sistemleri ile kullanılan malzemelerin yüksek enerji verimliliğinin olmasına dikkat edildi” şeklinde konuştu.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Oryapark İstanbul Mehmet Buğdaycı